Apple Messages lietotnes kļūdas var izraisīt iPhone un iPad sistēmu avārijas

Apple Messages lietotne ir paredzēta vienkāršu ziņu nosūtīšanai un saņemšanai. Tomēr gadu gaitā ir atklājušies neskaitāmi bugi , kas var izraisīt lietotnes vai ierīces izslēgšanos, kad tiek saņemti ziņojumi ar dīvainu rakstzīmju virkni.

Jūs domājat, ka šī ir problēma, kuru Apple ir atrisinājs jau sen, taču šobrīd, 2020. gadā, izskatās, ka problēma atkal ir uzpeldējusi un traucē lietotāju ikdienas sarakstes. Saskaņā ar rakstu Reddit vietnē, šķiet, ka rakstzīmju virknes, kas satur Itālijas karoga emoji un rakstzīmes sindhu valodā, var izraisīt saņēmēj personas iPhone vai iPad sistēmas avāriju.

Vēl vairāk, šķiet, ka šī kļūda neietekmē tikai Apple Messages, bet arī citas lietotnes, kas var saņemt ziņojumus. Tas ietver lietotni Mail un citas ziņojumapmaiņas lietotnes. Pašlaik nav iespējams novērst šo rakstzīmju izraisītu iOS ierīču avāriju, un dažos gadījumos ierīce ir jāatjauno DFU režīmā, lai to salabotu.

Labā ziņa ir tā, ka saskaņā ar MacRumors, viņu portālā kāds no lasītājiem Ādams ir apgalvojis, ka gaidāmajā iOS 13.4.5 atjauninājuma otrajā beta versijā, tas ir salabots, lai gan nav vispār skaidrs, kad tieši šis atjauninājums būs pieejams.

Avots: Macrumors

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt