Programmatūra

Apple paplašina Apple Arcade ar klasiskajām App Store spēlēm

Uzņēmums Apple ir paziņojis par sava abonēšanas spēļu pakalpojuma Apple Arcade paplašināšanu. Papildus ekskluzīvajiem spēļu izlaidumiem uzņēmums pievieno divas jaunas kategorijas – Timeless Classics un App Store Greats.

Kategorijā App Store Greats var atrast dažas labi zināmas iPhone spēles, kas izlaistas pēdējo desmit gadu laikā, piemēram, Threes +, Mini Metro +, Monument Valley +, Fruit Ninja Classic +, Cut the Rope Remastered un Badland +.

Dažas no App Strore spēlēm ir kļuvušas nesaderīgas ar modernākajām iOS versijām saistībā ar dažādiem atjauninājumiem, kā arī 64 bitu procesoriem.

Papildus vecajām App Store spēlēm Apple pievieno arī Timeless Classics (nenovecojošas klasikas) spēles. Tā ir galda spēļu un klasisko mīklu spēļu izlase. Tur iespējams atrast tādas spēles, kā piemēram, Backgammon +, Chess Play & Learn +, Good Sudoku +, Tiny Crossword + u.c.

Kopumā Apple pievieno 32 spēles Apple Arcade katalogam, kurā tagad atrodamas vairāk kā 180 spēles. Šo spēļu katalogu uzņēmums laida klajā 2019. gada septembrī, tā abonements šobrīd maksā 4.99 Eur mēnesī un nodrošina visas tajā esošās spēles bez papildus samaksas. Spēles ir pieejamas uz iPhone, iPad, Apple Tv un macOS. Vienu abonementu var izmantot līdz pat sešiem cilvēkiem no vienas ģimenes.

Avots: TechCrunch

Atbildēt

Līdzīgi raksti