Jaunumi

Apple slēdz mazumtirdzniecības veikalus uz nenoteiktu laiku

Ja plānojāt doties uz Apple veikalu, lai izmēģinātu kādu Apple produktu, diemžēl, pagaidām to nevarēsiet izdarīt. Tas ir tāpēc, ka, reaģējot uz koronavīrusa uzliesmojumu, Apple ir nolēmis slēgt visus savus mazumtirdzniecības veikalus ārpus Ķīnas uz nenoteiktu laku,

Apple iepriekš paziņoja, ka veikali būs slēgti līdz 27. martam, taču izskatās, ka šis termiņš ir pagarināts un šobrīd nav konkrēts laiks, kad viss normalizēsies. Apple, savā interneta  vietnē iesaka klientiem iegādāties produktus, izmantojot tiešsaistes veikalu vai Apple Store lietotni.

Šāds lēmums nav pārsteigums, jo daudzas pasaules valstis tagad veic cilvēku ikdienas pārvietošanās ierobežošanu, līdz ar to uzņēmumi ir spiesti uz laiku pārtraukt savu darbību. Tā ir daļa no centieniem sociāli distancēt iedzīvotājus viens no otra.

Tā kā daudzās valstīs tiek novērots saslimšanas gadījumu skaita pieaugumu ar katru dienu, kā arī nāves gadījumu, šīm drošības procedūrām ir svarīga nozīme. Ja vēlaties tagad iegādāties jeb kādus produktus, apsveriet iespēju tos iegādāties tiešsaistes veikalos.

Atbildēt

Līdzīgi raksti