iPhone 16 Pro: Apple varētu aizstāt zilo krāsu ar rozā 

Rozā krasas opcija papildinātu melnu, sudraba un dabīgā titāna krāsas iPhone 16 Pro modeļus. Tā vēsta analītiķi.

Apple veiks pāris izmaiņas jaunās sērijas krāsu gammā. Zilo toni aizstāšot rozā, kas rotās iPhone 16 Pro un 16 Pro Max. Atsaucoties uz analītiķi Mingu-Čī Kuo, visticamāk, ražotājs izveidos melnu, sudraba, dabīga titāna un jauno rozā krāsu. 

Pamata modeļiem – iPhone 16 un 16 Plus – Kuo saka, ka tiks piedāvāts melns, balts, zaļš, rozā un zils tonis. Viņš vēsta, ka Apple, iespējams, pārdēvēs šīs krāsas un iepriekš zināmie nosaukumi neatbildīs krāsai.

Iepriekš Kuo sacīja, ka ražotājs varētu mainīt dizainu un iekšējo sastāvdaļu konstrukciju, tajā skaitā akumulatora korpusu – ražošanai pirmo reizi tiks izmantots nerūsējošais tērauds. Lai gan tērauds ir mazāk efektīvi izkliedē siltumu kā alumīnijs, tas nodrošina labāku stingrību un baterijas aizsardzību. 

Kuo vēsta, ka tiks izmainīts ne tikai nosedzošais materiāls, bet arī pārveidotas komponentes. Jaunais baterijas apvalks atvieglos akumulatora izņemšanu, pielāgojoties Eiropas Savienības likumiem. 

Ar iPhone 16 līniju, ko redzēsim 2024. gada septembrī, sagaidāmi lielāki displeji, uzlabotas kameru sistēmas un labāki mikrofoni. Apple arī plānojot pārveidot ‘Action’ pogu par nekustīgu. Papildus ‘Action’ pogai, tiks ieviesta arī ‘Capture’ poga, kas ļaus lietotājiem kontrolēt kameras darbības, izmantojot fizisku pogu.

Iespējams, gaidītākais uzlabojums ir mākslīgā intelekta (MI) integrācija operētājsistēmā. 10. jūnija WWDC Apple atklāšot iOS18. Nākamās paaudzes platforma ieviesīs MI funkcijas, kas tiks apstrādātas ierīcē vai mākonī. Iekš ierīces MI piedāvās ātrākas atbildes un lielāku privātumu. Ražotājs esot sadarbojies ar OpenAI, lai iOS papildinātu ar MI. 

Avots: BusinessStandard

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt