Logitech Pebble 2 Combo: mūsdienīga ofisa cienīgs duo

Sezonā, kad ārā ir palikušas tikai sniega atliekas un no saules nav ne miņas, ir patīkami atrast veidus, kā lietderīgi pavadīt laiku. Šoreiz kopā ar Logitech Pebble 2 Combo, ko pavisam nesen saņēmām uz apskatu.

Logitech Pebble 2 Combo

Komplektu sastāda Pebble Keys 2 K3805 tastatūra un Pebble Mouse 2 M350S. Iepakojums ir tik pat minimāls un viegls, cik paši produkti.

Foto: Austere

Ja iepriekš neesi izmantojis Logitech ierīces, iepakojumā atrodama visa būtiskākā informācija.

Foto: Austere, notepad.lv

Gan tastatūra, gan pelīte ir glīti iepakotas audumam līdzīgā materiālā.

Foto: Austere, notepad.lv

Komplektā iekļauts arī Logi Bolt uztvērējs, ar kā palīdzību var nodrošināt bezvadu savienošanos ar datoru. Šis duo pieejams gaiši rozā, baltā un grafīta krāsā. Es esmu tikusi tieši pie tumšās krāsas komplektācijas.

Foto: Austere, notepad.lv

Pebble Mouse 2 M350S dizains 

Izskata ziņā datorpele daudz neatšķiras no iepriekšējā modeļa – Logitech M350 -, iespējams, pat nemaz. Pebble Mouse 2 ir ar nelielu slīpumu, kas ļauj tai viegli iegult plaukstā.

Tās dizains ir vienkāršs, taču nepievils nevienu, kas dod priekšroku neuzkrītošai un nepiesātinātai videi. Iespējams, tieši šāds veidols nepieprasa novērst uzmanību no darba.

Foto: Austere, notepad.lv

Pele ir plāna un ļoti viegla. Tai nav nekādu skrūvju vai citu elementu, kas to padarītu mazāk estētisku. Tās virsma darbojas kā vāciņš, kas piestiprinās ar magnētu palīdzību, tātad – nav jāpiepūlas, lai nomainītu baterijas.

Foto: Austere, notepad.lv

Nodalījumā iespējams arī glabāt Logi Bolt uztvērēju, ko ir gaužām viegli pazaudēt. Uzņēmums dara zināmu, ka pelīte sastāv no vairāk kā 50% pārstrādātas plastmasas. 

Logitech M350S pelītes tehniskā specifikācija

Izmēri106.7 x 58.7 x 26.62
Svars76 grami (ieskaitot bateriju)
Sensora tehnoloģijaAugstas precizitātes optiskā izsekošana
Sensora rezolūcija1000 dpi
Pogu skaits3
Peles rūllītisJā, mehāniskais
Akumulators1 AA baterija
Akumulatora darbības laiks24 mēneši
Darbības attālums10 m

Logitech K380S dizains 

Arī šīs ierīces dizains gluži nav mainījies no iepriekšējā modeļa. Tiek saglabāts interesantais, taču pievilcīgais tēls ar apaļajiem taustiņiem. Arī tastatūr ir pelēcīgi melnajā grafīta krāsā, kas taustiņiem liek izskatīties pēc maziem aulīšiem – gluži kā vēsta nosaukums. 

Foto: Austere, notepad.lv

Jaunā modeļa tastatūras dažām pogām ir vairākas funkcijas. Viens taustiņš ir sadalīts divās daļās. Tādējādi tastatūrai ir divi Command un Alt taustiņi, nevis pa vienam.  Visiem F-līnijas taustiņiem Logitech Options+ lietotnē var mainīt funkcijas.

Foto: Austere, notepad.lv

Tastatūra ir patīkama smaguma. Tās apakšā esošie 4 gumijas balsti nodrošina, ka tā tik viegli nekur neaizbēgs.

Foto: Austere, notepad.lv

Papildus ērtību nodrošina ieslēgšanas/izslēgšanas poga, kas novietota sānā, nevis kaut kur apakšā.

Foto: Austere, notepad.lv

Logitech K380S tehniskā specifikācija

Izmēri124 x 279 x 16
Svars415 grami (ieskaitot bateriju)
Savienojuma veidsBluetooth 3.0 vai logi bolt
Savienojuma uztveršanas attālums10m
LietotneLogitech Options+
Akumulators2 AAA baterijas
Akumulatora darbības laiks36 mēneši
SlēdzisIeslēgt/ izslēgt slēdzis
Garantija2 gadu ražotāja garantija

Pebble 2 Combo ikdienas dzīvē

Ikdienas darbus veicu ar sava klēpjdatora tastatūru, pie kā, protams, esmu pieradusi. Pāreja uz atdalītu ierīci nebija tik liels izaicinājums, cik pierast pie pašas tās funkcionalitātes. Pat mazākie sīkumi – taustiņu augstums un forma – ļoti lika par sevi manīt. Kā arī šīs ierīces Caps Lock taustiņam nav nekādas indikācijas par to, vai tas ir ieslēgts vai nav. Tā vietā uz ekrāna parādās paziņojums, kas, personīgi man, neiet pie sirds, jo novērš uzmanību un tāpat sekundes laikā pazūd, atstājot lietotāju neziņā.

Protams, ir arī labas lietas. Taustiņi darbojas tiešām klusi. Patīkami, ka visus  F-līnijas taustiņus var pielāgot savām vajadzībām, tātad reāli izmantot visu tastatūras laukumu. Arī dizains un ilgtspēja ir patīkams faktors, ko iekļaut ‘+’ sarakstā. 

Foto: Austere, notepad.lv

Lai gan manām acīm patīkama, pelīte ir izpelnījusies kritiku. Tā atgādina Apple ražotās pelītes, kur estētika ņem virsroku. Darbojoties ar to, pirksti veido tādu kā arkas formu, kur starp roku un peli ir liels tukšums. Iespējams, pelītes vieglais svars citiem šķiet, kā pluss, taču diemžēl piešķir lētuma piegaršu. Atļaušos pieminēt arī rullīti. Pārvietojoties pa dokumentu, lapu utt., kustība ir saraustīta.

Kopumā datorpele ir viegli izmantojama, glīta un lieliska priekš neilgām darbībām. Turklāt klikšķa skaņa, ko pelīte veido, ir lieliska gan ausīm, gan pirkstiem. Klusa un patīkama darbība. 

Savienošana ar Logi Options+ lietotni

Logi Options+ aplikācija sniedz lielisku iespēju iegūt maksimumu no savām ierīcēm. Tās var pilnībā pielāgot savām vajadzībām un ērtībām. Abas ierīces ir savienojamas ar lietotni. To atverot, uzreiz redzama ierīce un tās akumulatora procenti.

Ekrānuzņēmums no Logi Options+ lietotnes

Izvēloties konkrēto ierīci, piemēram, tastatūru, var aplūkot dažādas sadaļas. Lietotājs viegli var nomainīt jebkuru F-līnijas taustiņa funkciju gan no ieteiktajiem variantiem, gan no pilnā iespēju saraksta. Protams, atrodams arī easy-switch, kas ļauj pārslēgties starp trim dažādām ierīcēm.

Ekrānuzņēmums no Logi Options+lietotnes

Galvenajā ekrānā izvēloties pelīti, arī paveras lērums interesantu un noderīgu funkciju. Ir iespēja pat nomainīt funkciju, kāda ir rullītim to nospiežot. Protams, var arī nomainīt gan rādītāja, gan rullīša ātrumus.

Kopsavilkums

Komplekts ir glīts, neaizņem daudz vietu un paveic savu misiju. Elegantais dizains ar apaļajiem taustiņiem to padara par īpašu konfekti acīm. Kā arī Logitech veiktie uzlabojumi šīs padara par labākām ierīcēm kā to iepriekšējās versijas. Gluži kā iepriekšējā versija šim duo, tā ir lieliska tiem, kas nepārtraukti maina savu darba vietu un pārvietojas.

Iepērkoties Latvijas interneta veikalos, komplektu savā īpašumā var iegūt par apmēram 74.99 EUR. Logitech oficiālajā vietnē cena ir tāda pati. 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt