Logitech Studio peles un galda paliktņi – elegants papildinājums ikvienam darba galdam

Ja daudz laika pavadiet pie datora, visticamāk, uz galda atrodas dažādas perifērijas ierīces. Datora pele, tastatūra, austiņas un tumbas… Dažkārt mēs mēdzam aizmirst par dažādiem papildinošiem aksesuāriem, kas ikdienas darbu var palīdzēt padarīt efektīvāku. Viens no būtiskākajiem aksesuāriem, par kuriem mēdzam piemirst, visticamāk ir peles paliktnis. Tas ne tikai padarīs darbu ar peli plūstošāku, bet arī palīdzēs uzturēt darba galdu kārtībā un atsvaidzināt to ar kādu krāsu. Pavisam nesen Logitech uz apskatu atsūtīja peles un darba galda paliktņus. Ar ko tie atšķiras un kurš būtu piemērotāks?

Kādēļ ieteicams izmantot peles palikti?

Pavisam noteikti peles paliktnis nav tikai aksesuārs, kas vizuāli papildina darba galda estētiku. Tas datora pelei nodrošina gludu, taisnu virsmu un neļauj tai pārlieku slīdēt pa galda virsmu.

Foto: Priede, notepad.lv

Peles paliktnis arī pasargās darba galda virsmu. Turklāt, tas palīdzēs uzlabot darba vides ergonomiku un samazinās plaukstas locītavas, kā arī rokas nogurumu un sasprindzinājumu.

Par Logitech Studio sērijas peles paliktņiem

Logitech Studio peles paliktņus piedāvā 3 dažādās krāsās – pasteļu zilā, pasteļu rozā un grafīta krāsā. Tā malas ir kvalitatīvi apšūtas un nedaudz paceltas. Tie ir 20 x 23 cm lieli un 2 mm biezi.

Foto: Priede, notepad.lv

Ražotājs min, ka paliktnis veidots no smalki austa materiāla, kas satur 100% pārstrādātu poliesteru. Tā aizmugurē esošais gumijotais materiāls satur 72% dabīgu gumiju un nodrošinās, ka paliktnis nepārvietosies pa galda virsmu.

Foto: Priede, notepad.lv

Ja ne pārāk veiksmīgā dienā gadīsies uz darba galda uzšļakstīt tēju, Logitech Studio peles paliktnis paliks neskarts, tā virsma apkopos lāses un neļaus tām uzsūkties pirms paspēsiet tās noslaucīt.

Foto: Priede, notepad.lv

Ražotājs savus peles paliktņus piedāvā par ikvienam pieejamu cenu – 12.99 Eur. Latvijas interneta veikalos šos paliktņus iespējams atrast par 7 – 12 Eur.

Par Logitech Studio sērijas galda paliktņiem

Ja standarta peles paliktnis šķiet par mazu, Logitech piedāvā arī 30 x 70 cm lielus galda paliktņus. Šie Studio sērijas galda paliktņi arī pieejami 3 dažādās krāsās – pelēkā, lavandas un pasteļu rozā. Dažkārt šķiet, ka neitrālās krāsas labāk iederas darba vidē, taču maigie krāsu toņi ir visai eleganti un patīkami to atsvaidzina.

Foto: Priede, notepad.lv

Studio sērijas galda paliktnis ir izstrādāts visai līdzīgi kā šīs pašas sērijas peles paliktņi – izvēlētie materiāli nodrošinās, ka tas nesaburzīsies, neslīdēs un neuzsūks mitrumu. Pret slīdes pamatne veidota no dabiskas gumijas, bet virsmas audums un iekšējais slānis – no pārstrādāta poliestera, dodot PET pudelēm otru dzīvi.

Kādās situācijās izvēlēties galda virsmas paliktni? Darba virsmas paliktnis būs lieliski piemērots tiem, kuri novērtēs plašu peles darba virsmu. Personīgi tas ikdienas lietošanā šķita praktiskāks, jo pele un tastatūra atradās uz vienas pamatnes, arī aktīvākas rakstīšanas laikā nodrošināja, ka tastatūra nekustās, kā arī mudināja nu eleganto darba galdu uzturēt lielākā kārtībā.

Foto: Priede, notepad.lv

Logitech Studio galda paliktni ražotājs savā oficiālajā vietnē piedāvā par 21.99 Eur, bet Latvijas interneta veikalos to iespējams iegādāties par aptuveni 12 – 22 Eur.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt