Jaunumi Tehnika

Asus atklāj 3 jaunus spēļu datorus, monitoru, tastatūru un peli

Šī nedēļa bijusi visai aktīva vairākiem ražotājiem, CES ietvaros tikušas atklātas dučiem jaunas ierīces. Uzņēmums Asus nav izņēmums un šonedēļ laidis klajā veselus 3 spēļu datorus – ROG Flow X13, ROG Zephyrus Duo 15 SE, ROG Strix SCAR 17, kā arī jaunu monitoru ROG Swift PG32UQ, tastatūru ROG Claymore II un peli – ROG Gladius III Wireless.

ROG Flow X13

ROG Flow X13 jauno portatīvo datoru darbina AMD Ryzen 9 5980HS mobilais procesors un NVIDIA GeForce GTX 1650 grafika. Tas ir ieguvis 13 collu ekrānu, un tā energoefektīvais procesors varēs nodrošināt līdz pat 10 stundas nepārtrauktu spēļu pieredzi. Komplektācijā iekļauts 100 vatu USB-C PD lādētājs, kas akumulatoru līdz 60% varēs uzlādēt nepilnu 40 minūšu laikā.

Jaunajam Flow X13 ir kāda pavisam interesanta iezīme – tam ir ekrāns, kuru var apgriezt par 360 grādiem. Cik praktiska ir šī jaunā funkcija un vai tā vispār tiks izmantota? Tas laikam vairāk atkarīgs no lietotāju ieradumiem un spēļu specifikām. Portatīvais dators ir pieejams ar 120 Hz FHD vai 4K ekrānu, ko aizsargā stingrs Corning Gorilla stikls.

Spēļu datori mēdz pārkarst, tādēļ ventilācija ir ļoti būtiska. Arī par to Asus ir padomājis – jaunajam datoram palielināta gaisa plūsma par līdz pat 15%, būtiski nepalielinot troksni.

Apskati ROG Flow X13 video:

ROG Zephyrus Duo 15 SE

Šis dators aprīkots ROG ScreenPad Plus, lai spēlētājiem nodrošinātu priekšrocības, ko sniedz sekundārais ekrāns. Zephyrus Duo SE darbina AMD Ryzen 9 5900HX mobilais procesors un NVIDIA GeForce RTX 3080 grafika. Tam ir vai nu 120 Hz 4K displejs ar 100% Adobe RGB krāsu telpas pārklājumu, vai 300 Hz FHD displejs ar 3 ms reakcijas laiku un 100% sRGB krāsu telpas pārklājumu.

Sekundāro ekrānu ScreenPad Plus var izmantot, lai pārlūkotu tīmekli, lasītu e-pasta ziņojumus, kā arī straumētu vai ierakstītu spēli.

Modernizētā Active Aerodynamic System Plus (AAS +) dzesēšanas sistēma ļauj vairāk strāvas pievadīt pie CPU un GPU, nepalielinot trokšņa līmeni. Konstrukcija nodrošina gaisa ieplūdi zem sekundārā displeja, lai atvieglotu dzesēšanu. Tam ir jauni Arc Flow ventilatori, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi, palielina gaisa plūsmu par 13%, pārnes siltumu no AMD CPU ar šķidro metālu termisko savienojumu.

Apskati ROG ScreenPad Plus video:

ROG Strix SCAR 17

Jaunais ROG Strix SCAR 17 ir īpaši jaudīgs spēļu dators – tam ir GeForce RTX 3080 grafika un AMD Ryzen 9 5900HX mobilais procesors. Tam ir līdz pat 64 GB divkanālu DDR-3200 MHz atmiņa, un tas arī ir saņēmis jaunus ventilatorus un šķidro metālu dzesēšanu.

Ražotājs apgalvo, ka ROG Strix SCAR 17 ir pasaulē ātrākais portatīvā datora displejs, 360 Hz FHD ekrāns ar 3 ms reakcijas laiku.

90 Wh baterija nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu video atskaņošanu vienā uzlādē ar atbalstu ātrai uzlādei un savietojamībai ar 100 vatu USB Type-C jaudas adapteriem.

Apskati ROG Strix SCAR 17 video:

ROG Swift PG32UQ

ROG Swift PG32UQ ir pasaulē pirmais 32 collu HDMI 2.1 spēļu monitors, un tajā ir 144 Hz IPS panelis ar 1 ms reakcijas laiku (MPRT). Tam ir divi HDMI 2.1 porti, kas atbalsta līdz pat 4K kvalitāti.

Jaunajā PG32UQ ir G-SYNC monitorā ir Asus Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) tehnoloģija un Asus Variable Overdrive tehnoloģija, kas nodrošina nemainīgi vienmērīgu skatu ar mainīgu kadru ātrumu. Krāsu veiktspējas ziņā PG32UQ ir 160% sRGB un 98% DCI-P3 krāsu gammas atbalsts, un tas ir iepriekš kalibrēts rūpnīcā, lai nodrošinātu delta E < 2 krāsu precizitāti. ROG Swift PG32UQ būs pieejams 2021. gada pirmā ceturkšņa beigās.

Apskati ROG Swift PG32UQ video:

ROG Claymore II

ROG Claymore II ir pirmā mehāniskā RGB spēļu tastatūra no ROG, kas izmanto RX Blue Optical Mechanical Switches, kam kvadrātveida iebūvēts RGB indikators. Jauno taustiņu dizains ir palīdzējis tikt vaļā no aizkaves – taustiņi tiek aktivizēti nekavējoties, kad tie tiek nospiesti.

Jaunajai ROG tastatūrai ir magnētisks plaukstas locītavas balsts un atdalāma ciparu klaviatūra, ko var pievienot jebkurā tastatūras pusē, lai izvietojums atbilstu dažādiem spēļu stiliem un iestatījumiem. Ciparu klaviatūrai ir četri multivides vadības taustiņi, kurus var pielāgot dažādām saīsnēm vai komandām, kā arī tai ir ritenītis skaļuma regulēšanai.

ROG Gladius III Wireless

ROG Gladius III Wireless ir ergonomiska spēļu pele ar uzlabotu trīs režīmu savienojamību ar vadu, bezvadu 2,4 GHz RF un Bluetooth režīmiem. Jaunais un ekskluzīvais Push-Fit Switch Socket II atbalsta gan tradicionālos 3-pin mehāniskos, gan 5-pin Omron optiskos mikro slēdžus, ļaujot lietotājam pielāgot pogu klikšķus un ērtības atbilstoši savām preferencēm. Lietotāji var arī nomainīt nodilušos slēdžus, lai paildzinātu peles kalpošanas laiku.

Apskati ROG Claymore II un ROG Gladius III Wireless video:

Par ROG

Republic of Gamers (ROG) ir Asus apakšzīmols, kas ražo spēļu aparatūru un programmatūru. ROG veidots 2006. gadā un virkni inovatīvu produktu, ieskaitot mātesplates, grafikas kartes, klēpjdatorus, galddatorus, monitorus, audio iekārtas, maršrutētājus un perifērijas ierīces.

ROG CES pasākuma apkopojums apskatāms šajā video:

Attēlu avoti: rog.asus.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti