ASUS iepazīstina ar EXPERTBOOK P5 ar AI tehnoloģiju

ASUS iepazīstinājis ar jaunākajām biznesa tehnoloģijām lielākajā starptautiskajā izstādē Computex 2024, kas pulcēja pasaules nozares līderus. Viens no šī gada galvenajiem notikumiem bija ASUS Expert P Jaunās klēpjdatoru sērijas debija korporatīvajiem lietotājiem un mājas ofisiem. Šī līnija ievērojami paplašina ASUS biznesa ierīču portfeli. Vadošais modelis ExpertBook P5 (P5405), Asus pirmais nākamās paaudzes AI dators, kas paredzēts korporatīvajiem lietotājiem un privātajiem uzņēmējiem Tajā ieviestās novatoriskās tehnoloģijas praksē dod iespēju produktīvam darbam.

Klēpjdators ExpertBook P5 ir izveidots, pamatojoties uz Intel procesu® Core Ultra ar koda nosaukumu “Lunar Lake”. Pateicoties neironu procesoram, kura veiktspēja pārsniedz 45 TOPS un platformas kopējā apstrādes jauda pārsniedz 100 TOPS, tā veiktspēja mākslīgā intelekta uzdevumu izpildē ir palielinājusies vairāk nekā trīs reizes, salīdzinot ar pirmās paaudzes Intel Core Ultra procesoriem. Turklāt, ExpertBook P5 darbojas ārkārtīgi klusi un mazāk sasilst. Tas ir ideāli piemērots produktīvam darbam un dinamiskai dzīvei mūsdienu realitātē.

Izlaižot ExpertBook P5 ASUS maina priekšstatu par to, kādam jābūt klēpjdatoram profesionālam darbam, sperot ievērojamu soli uz priekšu no esošajiem ASUS AI klēpjdatoru modeļiem, piemēram, sērijas ierīcēm B5 (B5404, B5604) un B3 (B3404, B3604). Mēs esam pārliecināti, ka progresīvām tehnoloģijām jābūt pieejamām ne tikai lieliem korporatīvajiem klientiem, bet arī privātajiem uzņēmējiem, kā arī tiem, kas strādā mājās. Jaunākās paaudzes AI datoros ASUS īsteno savu apņemšanos būt pirmajam inovatīvo mākslīgā intelekta tehnoloģiju jomā, nosakot jaunu etalonu uzņēmējdarbības efektivitātei visās nozarēs. Expertbook P5 Klēpjdators nodrošina piekļuvi vismodernākajām tehnoloģijām katram uzņēmējam neatkarīgi no viņa biznesa apjoma.

AI datoru attīstība biznesam: ExpertBook P5

Izstādē Computex 2024 ASUS atklāja klēpjdatoru ExpertBook P5 jaunā Expert P sērijā, kas apvieno komerciālos datorus profesionālam darbam. Šis modelis apvieno uzlabotas mākslīgā intelekta iespējas un augstu uzticamību, lai produktīvi veiktu biznesa uzdevumus mūsdienu realitātē. Apvienojot inovatīvas tehnoloģijas ar ilgtspējību, šis vadošais modelis nosaka jaunu standartu komerciālajiem datoriem jaunajā mākslīgā intelekta laikmetā. Klēpjdators ExpertBook P5 galvenokārt būs noderīgs privātajiem uzņēmējiem un mazo ofisu darbiniekiem. Ar to pat mazajiem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un mājas birojiem ir iespēja izmantot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus biznesam. Ņemot vēra, ka pirms 35 gadiem ASUS tika dibināts kā mazs jaunuzņēmums, mēs saprotam, ka katrs komercuzņēmums neatkarīgi no tā darbības apjoma ir pelnījis piekļuvi labākajām tehnoloģijām izaugsmei un panākumiem.

ExpertBook P5 klēpjdatoram ir Intel Core Ultra procesors ar koda nosaukumu “Lunar Lake”. Pateicoties tā mērogojamībai un pārdomātajām funkcijām, tas viegli pielāgojas dažādām biznesa vajadzībām. Jaunākās AI funkcijas konferences zvaniem, AI palīgi un AI tehnoloģijas radošumam ievērojami atvieglo sarežģītu uzdevumu izpildi un veicina darba efektivitāti. Failu meklēšanas funkcija, izmantojot mākslīgā intelekta tehnoloģijas, ļauj ātri atrast nepieciešamos dokumentus, izmantojot valodas vaicājumus, un atvieglo failu pārvaldību. Ai-Voiceprint tehnoloģija uzlabo audio un video sakaru kvalitāti, izceļot lietotāja balsi starp fona troksni, kas ir diezgan noderīgi lielu sanāksmju un dokumentu sadarbības laikā. Turklāt sadarbības reāllaika rediģēšana un piezīmju ģenerēšana sanāksmju laikā veicina darbinieku produktivitāti, un sanāksmju atšifrēšanas funkcija, kas atbalsta daudzas valodas, ļaus veikt biznesa komunikāciju ar kolēģiem un biznesa partneriem no dažādām valstīm.

Klēpjdators ExpertBook P5 lieliski piemērots uzņēmumiem ar ierobežotiem IT atbalsta resursiem. Tas ir nepieciešams, lai jūs varētu koncentrēties tikai uz darbplūsmu, nevis uz uzturēšanas un informācijas drošības jautājumiem. Klēpjdators ir aizsargāts pret ļaunprātīgu programmatūru, izmantojot Windows 11 secured-Core PC aparatūras un programmatūras aizsardzības kompleksu, NIST-155 komerciālā līmeņa BIOS aizsardzību un diskrētu TPM 2.0 moduli (opcija), kas kopā veido uzticamu vairogu datu drošībai un lietotāja privātumam. Turklāt expertbook P5 klēpjdators atbilst militāri rūpnieciskajam uzticamības standartam, un tam ir uzlabota dzesēšanas sistēma. Displeja vāka pastiprinātais grozāmais stiprinājums un izturīgā konstrukcija, kas iztur pat nejaušus kritienus, garantē šīs ierīces izturību. Klēpjdatoram ExpertBook P5 ir trīs gadu garantija, lai lietotāji varētu būt pārliecināti par ierīces stabilitāti un drošību, kļūstot par neaizstājamu biznesa palīgu sarežģītos mūsdienu apstākļos.

Tomēr, ExpertBook P5 – tas nav tikai darba rīks. Tā augstā veiktspēja ir apvienota ar elegantu dizainu, kas izteiksmīgi uzsver tā īpašnieka nopietnību un profesionalitāti. Pateicoties 14 collu displejam ar 16:10 malu attiecību un 2.5 K izšķirtspēju, šis klēpjdators ir lieliski piemērots gan svarīgām sarunām, gan mierīgam darbam mājas vidē. Inovatīvas mākslīgā intelekta funkcijas, kas ieviestas ExpertBook P5, pārveido darbplūsmu, ļaujot ātrāk un efektīvāk tikt galā ar ikdienas uzdevumiem nekā jebkad agrāk. Sīkāka informācija par ExpertBook P5 klēpjdatoru tiks atklāta gada trešajā ceturksnī.

Uzlabotas AI funkcijas Asus komerciālajos datoros

ASUS izveido komerciālas nākotnes ierīces, ieviešot mākslīgo intelektu un progresīvas tehnoloģijas, lai uzlabotu produktivitāti, sadarbības pieredzi un biznesa drošību. Tādas ierīces kā ExpertBook B5 un B3, kas balstīti uz Intel Core Ultra procesoriem, piedāvā efektīvus risinājumus uzņēmuma IT infrastruktūras pārvaldībai un ar viedo tehnoloģiju palīdzību pārveido darbplūsmas, palīdzot uzlabot efektivitāti.

ExpertBook sērijas klēpjdatori atbalsta dažādus rīkus profesionālam darbam, piemēram, StoryCube funkciju progresīvai grafisko failu apstrādei. Turklāt, lai uzlabotu konferences zvanu kvalitāti, tajās tiek izmantotas tādas funkcijas kā mākslīgā intelekta tehnoloģija, piemēram, video fokusēšana un fona trokšņa slāpēšana, lai svarīgu sarunu laikā skanētu skaidra balss.

Jaunās ASUS ierīces ir aprīkotas ar AI balstītām informācijas drošības funkcijām, lai nodrošinātu drošu aizsardzību pret tiešsaistes draudiem un nesankcionētas datu piekļuves mēģinājumiem. Lai vienkāršotu sistēmas administratoru darbību, ASUS piedāvā ērtus rīkus, kas palīdz ātri ieviest un izmantot mākslīgā intelekta iespējas, optimizēt WiFi savienojumu un prioritizēt kritiskās lietojumprogrammas, lai uzlabotu tīkla veiktspēju.

Informācijas drošība maziem un vidējiem uzņēmumiem: AI tehnoloģijas komerciālo datu aizsardzībai

ASUS saprot informācijas aizsardzības nozīmi maziem un vidējiem uzņēmumiem mākslīgā intelekta visuresamības apstākļos. Lai nodrošinātu visaptverošu aizsardzību ASUS ierīcēs, tostarp slavenajā klēpjdatora modelī ExpertBook B5, ir ieviesti uzlaboti informācijas drošības pasākumi, kā piemēram, biometriskā autentifikācija un komerciāla līmeņa BIOS, kas aizsargā sensitīvus komerciālos datus no mūsdienu kiberdraudiem. ExpertBook B5 – lielisks parametru aizsardzības piemērs. Tas izmanto IBM QRadar EDR tehnoloģiju, izmantojot mākslīgā intelekta funkcijas, lai atklātu iespējamos draudus mazo un vidējo uzņēmumu drošībai. Operētājsistēma ASUS Control Center atvieglo uzņēmuma korporatīvās infrastruktūras administrēšanu, samazinot IT nodaļas darbības slodzi.

ASUS visaptverošā drošības sistēma, ko pastiprina komerciāla līmeņa BIOS, TPM modulis un uzlaboti draudu noteikšanas līdzekļi, garantē spēcīgu biznesa datu aizsardzību, ļaujot MVU uzņēmumiem augt un attīstīties, ieviešot novatoriskas tehnoloģijas.

Izturība un ilgtspējība: atbildīga pieeja vides aizsardzībai

ASUS rūpējas par ekoloģiju un rītdienu. Tāpēc, ražojot jaunas Expert sērijas ierīces, mēs ievērojam ESG principus (“ekoloģija, sociālā politika un korporatīvā pārvaldība”). Katrs ExpertBook klēpjdators tiek izstrādāts, lai samazinātu kaitīgo ietekmi uz vidi. Šīm ierīcēm ir ne tikai augsta veiktspēja, bet arī nevainojama uzticamība, kas atbilst stingrām militāri rūpnieciskā standarta prasībām. Izturības pārbaude, tostarp 28 testēšanas procedūras, nodrošina izturību, kas pārsniedz nozares standartus.

ASUS šogad ir palielinājis videi draudzīgu materiālu īpatsvaru ražošanā. Tātad, lai ražotu modeļus plastmasas korpusos, tagad tiek izmantots par 20% vairāk pārstrādātas plastmasas. Sērijā ExpertBook B3 tiek izmantota arī videi draudzīga pārstrādāta plastmasa (BioPCR) un ExpertBook B9 OLED ražošanai uz 60% tiek izmantots pārstrādāts postindustriālais reciklāts. Turklāt visu ExpertBook modeļu iepakojums ir izgatavots no pārstrādāta kartona, un jauno klēpjdatoru modeļu энергgoefektivitāte ir par 40% augstāka nekā Engy STAR sertifikācijas prasības®. Paredzams, ka visa 2024.gada modeļa ExpertBook un Chromebook klēpjdatoru līnija iegūs EPEAT Gold marķējumu ar Climate+ un TCO 9.0 sertifikātu. ASUS vides iniciatīvas tiek īstenotas arī tādos projektos kā programma Carbon Partner Services, kas nodrošina visaptverošu risinājumu korporatīvajiem klientiem, lai uzlabotu uzņēmējdarbības ilgtspējību.

ASUS noteica oglekļa emisiju samazināšanas mērķus (SBTi), jo īpaši apņēmās līdz 2030.gadam samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas par 50% un līdz 2035. gadam 100% pāriet uz atjaunojamās enerģijas izmantošanu. Tādējādi ASUS produkti atbilst visstingrākajiem vides standartiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt