Preses relīzes

ASUS izziņo īpašās Vivobook 13 Slate OLED Limited Artist Edition ierīces

ASUS izziņo Vivobook 13 Slate OLED Philip Colbert Edition un Vivobook 13 Slate OLED Steven Harrington Edition. Divas īpašas dzīvespriecīgi daudzpusīgā “divi vienā” portatīvā kompanjona ierobežota laidiena versijas, kas jau pārsteidz pasauli ar savu stilīgo izskatu un inovatīvo dizainu.

Sērijas radītas sadarbībā ar pasaulē atzītajiem māksliniekiem Filipu Kolbēru un Stīvu Haringtonu un to komplektācijā iekļauta tematiska aparatūra, ekskluzīvi aksesuāri un iepakojums – tas viss radīts sadarbībā ar pašiem māksliniekiem. Šīs īpašās ierīces piesaista uzmanību un pauž katra mākslinieka unikālo pasaules redzējumu, un to komplektā atrodami īpaši pasūtīti, ar mākslinieku oriģināldarbiem rotāti tematiskie aksesuāri un iepakojums.

Vivobook 13 Slate OLED Philip Colbert Edition un Vivobook 13 Slate OLED Steven Harrington Edition pamatā ir pasaulē pirmais 13,3 collu Windows OLED klēpjdators ar atdalāmu tastatūru – tas pārraksta noteikumus, ļaujot vieglāk izbaudīt visu it visur. Vairs nav jāņem līdzi atsevišķas iekārtas darbam un izklaidei – pateicoties tā košajam OLED skārienjūtīgajam ekrānam, viedajam vāciņam-statīvam ar 170° eņģi, četru kodolu Intel® procesoram un augstas precizitātes ASUS Pen 2.0 irbulim, šis daudzpusīgais un aizraujošais personīgais kompanjons var it visu.

Vivobook 13 Slate OLED Philip Colbert Edition

Dod vaļu savam iekšējam omāram

Filips Kolbērs dzīvo Londonā un viņu nereti dēvē par “Endija Vorhola krustdēlu”. Kolbērs savam kariķētajam omāra tēlam un meistarīgajām hiperpopa vēstures gleznām ir sapulcējis sekotājus visā pasaulē. Viņa darbos apskatītas modernās digitālās kultūras shēmas un to attiecības ar dziļāko mākslas vēstures dialogu. Kolbēra jaunais, aizraujošais kopdarbs izrāda viņa atpazīstamo mākslu gan uz pašas “divi vienā” iekārtas, gan uz aksesuāriem, padarot Vivobook 13 Slate OLED Philip Colbert Edition par vienu no fantastiskākajiem pieejamajiem komplektiem.

Papildus Kolbēra mākslai uz tematiskajiem aksesuāriem un iepakojuma Vivobook 13 Slate Philip Colbert Edition iekļauj arī unikālu kolekcionējamu priekšmetu: kariķētu omāra statueti, kas kalpo arī kā neparasts irbuļa turētājs komplektā iekļautajam ASUS Pen 2.0. Komplektā iekļauts arī mazāks omāra tematikā veidots, ceļošanai paredzēts irbuļa turētājs. Tas piestiprinās pie dzeltenā kravas tīkla, kas rotā īpašā, ceptu olu tematikā veidotā vāciņa-statīva aizmuguri. Kravas tīkls ir arī praktisks: tajā var glabāt nelielus priekšmetus vai piespraust komplektā iekļautos piekariņus, savukārt ar komplektā iekļauto sarkano auklu var mainīt tā krāsu.

Omāru un cepto olu tematikā ieturēts ir arī spilgto tastatūras uzlīmju komplekts, kas ļaus lietotājam radīt jautra paskata tastatūras dizainu. Komplektā iekļautas arī papildu omāru, ceptu olu un ziedu tematikas uzlīmes iekārtas turpmākai personalizācijai. Omāru zemes tematikā ieturēts arī iekārtas apvalks un papildus iegādājamā ASUS Marshmallow Mouse MD100 Philip Colbert Edition pele, kuras ērtā siksniņa atvieglo tās nēsāšanu.

Vivobook 13 Slate OLED Steven Harrington Edition

Iepazīsties ar Mello

ASUS uzskata, ka māksla uzlabo noskaņojumu, attīsta spēju risināt problēmas un atver prātus un sirdis jaunām idejām. Mēs ticam, ka tā iedzīvina nedzīvo un padara dzīves visparastākās lietas neparastas. Tāpēc mēs sadarbībā ar Losandželosā dzīvojošo mākslinieku Stīvenu Haringtonu esam radījuši apbrīnojamo Vivobook 13 Slate OLED Steven Harrington Edition. Haringtona māksla, kuru uzskata par Kalifornijas psihodēliskā popa estētikas pamatlicēju, liek lietā košas krāsas, trakulīgus tēlus – ieskaitot labi atpazīstamo Mello – un kompozicionālu kustību un enerģiju, kas vienlaikus paplašina iztēli un ielūdz jūs uz rotaļīgu pasauli, kur radošums valda, bet noteikumi un robežas izzūd. Tieši tādas sajūtas mēs jums novēlam brīdī, kad jūsu pirksti pieskarsies Vivobook 13 Slate OLED Steven Harrington Edition tastatūrai.

Izvēlei pieejama arī ASUS Marshmallow pele, kuras apdarē lietota Haringtona māksla. Klēpjdatora komplektā iekļauts arī viengabalains, šūts apvalks, uz kura redzami Haringtona ikoniskie raksti un īpašs Vivobook logo. Komplektā iekļauts arī otrs viedais vāciņš-statīvs, kas nodrošina aizsardzību un ērtību lietošanai ceļā, kā arī vāciņa uzlīmes un krāsainas tastatūras uzlīmes, lai lietotāji patiesi varētu izrotāt savu iekārtu pēc sirds patikas.

Saskaņā ar Haringtona mīlestību pret zemi Vivobook 13 Slate OLED Steven Harrington Edition iepakojums ir ražots no videi draudzīgiem, pārstrādātiem materiāliem un krāsām.

Jūsu dators, jūsu OLED TV

ASUS misija ir sniegt neticamas izjūtas, kas uzlabo cilvēku dzīves visā pasaulē, un šīs jaunās dizaina Vivobook 13 Slate OLED sērijas to sasniedz. Šis izklaides pilnais “divi vienā” Windows 11 brīnums – pasaulē pirmais 13,3 collu Windows klēpjdators ar atdalāmu tastatūru – pārraksta noteikumus, ļaujot vieglāk izbaudīt visu it visur. Vairs nav jāņem līdzi atsevišķas iekārtas darbam un izklaidei – pateicoties tā spilgtajam OLED HDR Dolby Vision skārienjūtīgajam ekrānam, ko sargā Corning® Gorilla® Glass, jaudīgajai Dolby Atmos® skaņu sistēmai, WiFi 6 un četru kodolu Intel® procesoram šis daudzpusīgais personīgais kompanjons spēj it visu.

Tā atdalāmā pilna izmēra tastatūra un augstas precizitātes ASUS Pen 2.0 irbulis padara to neticami daudzpusīgu, saglabājot enerģisku stilistiku. Priekšējā un aizmugurējā kamera kopā ar ASUS AI troksni slāpējošo skaņu sistēmu ļauj veikt izcili skaidrus video zvanus, kamēr divas USB-C® pieslēgvietas un microSD karšu lasītājs nodrošina vieglu un ātru savienojamību.

Šis visu varošais klēpjdators ir vienlīdz ērts gan ainavas, gan portreta režīmā, ar vai bez tastatūras, tāpēc bez piepūles varat rakstīt, drukāt vai skatīties saturu jebkurā leņķī vai vidē. Tā ir biļete uz jaunu, brīvu pasauli! 

Atbildēt

Līdzīgi raksti