ASUS piedāvā Raugoties uz neticamu nākotni CES 2023

4. janvārī ASUS atklāja jaunāko inovāciju klāstu, pasaulē nebijušus produktus un ilgtspējīgu politiku, ASUS pārstāvjiem uzstājoties Raugoties uz neticamu nākotni virtuālās atklāšanas pasākumā  CES® 2023 ietvaros. Jaunās inovācijas ietver ASUS Spatial Vision – pasaulē pirmo bezbriļļu 3D OLED klēpjdatora displeja tehnoloģiju, kas satura veidotājiem piedāvā unikālu vizuālo un darba pieredzi. Tāpat ASUS izziņoja vēl nebijušus risinājumus satura veidotājiem – klēpjdatorus ar līdz pat 13. paaudzes jaunākajiem Intel® Core™ i9 HX sērijas CPU un NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series klēpjdatoru GPU. Jaunie produkti ietver ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604), Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ), Zenbook Pro 14 OLED (UX6404), Zenbook 14X OLED (UX3404), Vivobook Pro 16X 3D OLED (K6604), ProArt Display OLED PA32DCM un ProArt Display PA279CRV. 

Tika paziņots arī par vairākiem jauniem produktiem uzņēmējiem, kas nodrošina neticamu veiktspēju, daudzpusību un paplašināmību dažādām uzņēmējdarbības vajadzībām. Svarīgāko inovāciju vidū bija jaunais ExpertBook B9 OLED (B9403CVA) – neticami viegls un jaudīgs klēpjdators uzņēmumu vadītājiem, ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip (CX3401FBA) – daudzpusīgs klēpjdators videospēlēm, kā arī ASUS ExpertWiFi EBM68 maršrutētājs zibenīgam interneta ātrumam un maksimālai drošībai. Šie jaunie risinājumi ir ideāli sabiedrotie uzņēmējiem nepārtrauktai produktivitātei, izturībai un drošībai.

Skatītāji tika iepazīstināti arī ar pilnīgi jaunajiem ASUS ExpertCenter PN64-E1 un PN42, kā arī ASUS Chromebox 5 (CN67) minidatoru, kas piedāvā maksimālu veiktspēju, savienojamību, atmiņu un citas iespējas.

Datorspēļu cienītāji varēja priecāties par jaunajiem TUF Gaming A15/17 (FA507/707) un F15/17 (FX507/707) klēpjdatoriem ar Intel Core i9-13900H vai AMD Ryzen 9 Zen 4 CPU un jaunākajām GeForce RTX 40 Series klēpjdatoru grafikas kartēm, kas nodrošina maksimālu ātrumu, uzticamību un veiktspēju aizraujošai spēļu pieredzei.

Aizraujoša programmatūra un aparatūra satura veidotājiem

CES 2023 pasākuma laikā ASUS prezentēja jaunu un atjauninātu programmatūru un aparatūru satura veidotājiem. Visi jaunie ProArt Studiobook, Zenbook Pro un Vivobook Pro klēpjdatori būs aprīkoti ar jaunākajām GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatoru grafikas kartēm. Produkti, kuri aprīkoti ar NVIDIA RTX grafikas kartēm, satura veidotājiem piedāvā RTX optimizāciju vairāk nekā 110 lietotnēm, kas paredzētas radošam darbam; NVIDIA Studio draiverus, kas nodrošina augstākā līmeņa stabilitāti un veiktspēju radošajās lietotnēs; un ekskluzīvus ar mākslīgo intelektu uzlabotus NVIDIA rīkus  – Omniverse, Canvas, un Broadcast.

Sperot aizraujošu un industrijā nepieredzētu soli, ASUS iepazīstināja arī ar ASUS Spatial Vision – pasaulē pirmo bez briļļu (autostereoskopisko) 3D OLED tehnoloģiju, kas klēpjdatorā piedāvā ieskaujošu 3D pieredzi bez valkājamām ierīcēm. Šīs tehnoloģijas pamatā ir lēcveida objektīvs un moderna acu izsekošanas kameras tehnoloģija, kas ļauj displejam rādīt atšķirīgus attēlus katrai acij, kā rezultātā tiek iegūts autostereoskopisks 3D attēls. Lietotāji var arī ļoti vienkāršā veidā pārslēgties starp 2D un 3D režīmiem. Šī jaunā tehnoloģija revolucionarizēs satura veidotāju darbplūsmu, jo lietotāji varēs redzēt 3D objektus un efektu detaļas tieši ekrānā bez nepieciešamības pārskatīt fiziskos prototipus, tādējādi ietaupot laiku un naudu un padarot savu darbplūsmu efektīvāku.

Šie neticamie OLED displeji piedāvā 1 000 000:1 kontrasta attiecību, 0,2 ms reakcijas laiku un 120 Hz atsvaidzes intensitāti, tādējādi radot patīkamu vizuālo pieredzi un vienlaikus samazinot šķērstraucējumus, kas padara attēlu maksimāli vienmērīgu. Displeji piedāvā arī plašas iespējas strauji augošajām metavides lietotnēm. Šī bez briļļu 3D OLED tehnoloģija ir īpaši noderīga, strādājot ar ekskluzīvajām lietotnēm ASUS Spatial Vision Hub platformā, kas ļauj lietotājiem skatīties 3D video un filmas, spēlēt 3D spēles un baudīt 3D modeļu vizualizāciju vai veidot saturu. ASUS Spatial Vision piedāvā arī izstrādes rīkus, kuru pamatā ir mūsu partnera Dimenco SR (simulētās realitātes) tehnoloģija, kā arī palīgmateriālus un vadlīnijas. Šo rīku mērķis ir sniegt izstrādātājiem neierobežotas iespējas, piedāvājot žestu vadību, interaktīvās mācīšanās un daudz citas iespējas, lai ap 3D tehnoloģijām izveidotu inovatīvu ekosistēmu.

ASUS arī izziņoja ProArt Creator Hub 2.0, kas izstrādāts, lai satura veidotāji, īstenojot savas idejas, varētu pilnībā izmantot savas ASUS aparatūras un programmatūras jaudu. Šajā jaunajā versijā ir atsvaidzināts, mūsdienīgs lietotāja interfeiss un ekskluzīva jauna funkcija – Color Control, kas apvieno visus satura veidotājiem nepieciešamos krāsu risinājumus. ProArt Creator Hub 2.0 atjaunina ASUS Dial un ASUS Control Panel iespējas, lai ļautu veikt jaunas pielāgošanas iespējas ne tikai Adobe® lietotnēm, bet arī produktivitātes, izklaides un satura veidošanas lietotnēm, tostarp Microsoft Office, Spotify, YouTube un populārajām tīmekļa pārlūkprogrammām..  ProArt Creator Hub 2.0 būs pieejams visiem Studiobook, Zenbook un Vivobook modeļiem, kas aprīkoti ar ASUS Dial, ASUS DialPad vai ASUS ScreenPad Plus. Tas būs pieejams arī ProArt datorpeļu klāstam, kā arī visiem ASUS skārienekrāna monitoriem.

Lai atbalstītu satura veidotājus vēl nepieredzetā veidā, ASUS ir apvienojis spēkus ar Pantone® – pasaules autoritāti krāsu precizitātes jomā –, lai sniegtu satura veidotājiem iespēju izmantot Pantone resursu datu bāzi, tostarp Pantone Library, Color Space datus, Color Harmonies un daudz ko citu. Visas šīs funkcijas būs pieejamas visos ASUS satura veidotāju klases klēpjdatoros ASUS ekskluzīvajā ProArt Creator Hub 2.0 programmatūrā.

Neskaitāmas inovācijas radošajiem profesionāļiem

ASUS ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604): 3D OLED satura veidotāju mobilā darbstacija

ASUS ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604) ir pasaulē pirmā 3D OLED mobilā darbstacija satura veidotājiem, kas pārspēj parasto un atstāj ikdienišķo pagātnē. Tam ir izsmalcināta Mineral Black krāsu apdare un pārdomāts dizains, kas nodrošina plānākas ekrāna sānu malas un nodrošina vietu aizmugurējām ventilācijas atverēm. Šāds dizains ļauj arī klēpjdatora ekrānu nolocīt plakaniski un piedāvā skata leņķi līdz pat 180°.

Ar savu revolucionāro jauno 3,2K 120 Hz 3D OLED bez briļļu displeju satura veidotāji un datorspēļu cienītāji var skatīt 3D fotoattēlus, videoklipus vai pat spēles bez papildu briļļu vai austiņu nepieciešamības. 3D grafiskā satura izveide ir kļuvusi ātrāka un intuitīvāka, un ASUS Spatial Vision tehnoloģija ļauj 2D saturu nemanāmi pārveidot par ieskaujošu 3D saturu reāllaikā, nospiežot vienu pogu. Īpaši spilgtais OLED panelis ataino satriecošas detaļas un spilgtas krāsas un ir aprīkots ar adaptīvo aptumšošanas tehnoloģiju, kas paildzina displeja kalpošanas laiku.

Tā nevaldāmais 13. paaudzes Intel Core i9-13980HX procesors, NVIDIA GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatoru grafikas karte, līdz 64 GB papildināmā operatīvā atmiņa un īpaši ātrā krātuve ļauj radītājiem darīt to, ko viņi dara vislabāk: radīt un izstrādāt savas idejas bez ierobežojumiem. Krāsu precizitātē sertificētais 16 collu 3,2K 120 Hz 3D OLED displejs pilnībā atbilst ikvienai radošajai iecerei un nodrošina nepārspējamu vizuālo pieredzi. Liels, ar irbuļiem saderīgs haptiskais skārienpaliktnis un intuitīvā ASUS Dial rotējošā vadība nodrošina maksimālu precizitāti un ērtu vadību lietotņu izmantošanas laikā. Tas arī nodrošina perfektu savienojumu ar visām jaunākajām perifērijas ierīcēm, pateicoties diviem Thunderbolt 4 portiem un pārraides ātrumam līdz pat 40 Gbps. 

Papildu priekšrocības ietver uzlaboto ASUS IceCool Pro dzesēšanas tehnoloģiju, kas nostāda ProArt Studiobook 16 3D OLED galvas tiesu augstāk par citiem konkurentiem veiktspējas un ierīces darba skaļuma ziņā. Precīzai un intuitīvai radošai vadībai tas aprīkots arī ar ASUS Dial. 

Tiem, kas dod priekšroku tradicionālākiem displejiem, ASUS piedāvā arī iecienīto 2D OLED skārienekrāna paneli. Vēlāk, 2023. gada otrajā ceturksnī, ProArt Studiobook 16 OLED modeļu klāsts tiks papildināts ar modeli, kas aprīkots ar profesionālam darbam sertificētu NVIDIA RTX klēpjdatoru grafikas karti.

ASUS Vivobook Pro 16 3D OLED (K6604): pārsteidziet pasauli 3 dimensijās

ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED (K6604) ir inovatīvs 16 collu klēpjdators satura veidotājiem, kurā ir arī ASUS Spatial Vision tehnoloģija ar pasaulē pirmo autostereoskopisko bez briļļu 3D OLED 3.2K 120 Hz displeju. To var aprīkot ar līdz pat 64 GB DDR5 4800 MHz operatīvo atmiņu ar diviem SO-DIMM moduļiem un līdz pat 2 TB PCIe® 4.0 x4 SSD.

Šo jaudīgo satura veidotāju klases klēpjdatoru darbina 13. paaudzes Intel Core i9-13980HX procesors, bet vizuālo pieredzi nodrošina jaunākā NVIDIA GeForce RTX 40 Series klēpjdatora grafikas karte, kā arī MUX slēdzis un NVIDIA Studio draiveru atbalsts veiktspējas palielināšanai pēc nepieciešamības, spēlējot datorspēles. Uzlabotā dzesēšanas sistēma ļauj droši izmantot visu 150 W termiskās projektēšanas jaudu (TDP).

Vivobook Pro 16X 3D OLED ir aprīkots ar jaudīgu ASUS IceCool Pro dzesēšanas tehnoloģiju un ASUS DialPad precīzai un intuitīvai radošai vadībai. Tam ir arī divi Thunderbolt 4 porti īpaši ātrai 40 Gbps datu pārraidei un standarta SD karšu lasītājs.

ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ): ASUS jaudīgākais Zenbook modelis

Sadarbojoties ar Intel, ASUS ir pārveidojis iespaidīgo Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ)  klēpjdatoru, lai tas atbilst 2023. gada prasībām, tā radot visjaudīgāko ierīci Zenbook sērijas klāstā. Jaunajam klēpjdatoram ir unikāls Intel procesors ar jaunāko ASUS Supernova SoM komponenšu dizainu. Šai komponenšu izvietošanas tehnikai ir vairākas priekšrocības, tostarp mātesplates laukuma samazināšana par 38%, kas uzlabo sistēmas kopējo dzesēšanas efektivitāti. Tas atstāj papildu vietu grafikas kartes jaudas komponentēm, tā palīdzot sasniegt augstākas TDP vērtības un nodrošinot lietotājiem lielāku stabilitāti un augstāku grafikas kartes veiktspēju. Turklāt klēpjdators izmanto šķidrā metāla dzesēšanas termopastu, kas samazina klēpjdatora temperatūru par 7° C augstas veiktspējas režīmā, ļaujot sasniegt kopējo TDP līdz 155 W. 

Pateicoties inovatīvajam, īpaši kompaktajam ASUS Supernova SoM komponenšu dizainam, kas maksimizē jaudīgā 13. paaudzes Intel Core i9-13905H procesora veiktspēju, NVIDIA GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatora grafikas kartei un ātrajai 32 GB LPDDR5X DRAM operatīvajai atmiņai, jaunais 2023. gada Zenbook Pro 16X OLED ievērojami uzlabo video montāžas veiktspēju un 3D renderēšanas jaudu, ievērojami samazinot attēla apstrādes laiku.

Šim klēpjdatoram ir arī pasaulē vadošais 16:10 3,2K 120 Hz OLED HDR NanoEdge skārienekrāns. Active Aerodynamic System Ultra (AAS Ultra) mehānisms piedāvā automātiski noliecamu tastatūru, kas nodrošina ērtu leņķi rakstīšanai, kā arī uzlabo sistēmas dzesēšanu, nodrošinot maksimālu veiktspēju. Tas aprīkots arī ar baltu RGB viedā apgaismojuma sistēmu, kas izgaismo tastatūru un piešķir radošajam darbam pilnīgi jaunu dimensiju, kā arī iespējo viedās interaktivitātes funkcijas. Inovatīvais ASUS Dial ļauj precīzi kontrolēt radošā darba parametrus ar pirkstu galiem Adobe un lielākajā daļā citu lietotņu, savukārt paplašinātajai ASUS NumberPad ciparnīcai ir haptiskās atgriezeniskās saites funkcija un uzlabota jutība, kas atvieglo skaitļu ievadi.

Pateicoties ASUS Supernova SoM komponenšu dizanam, LPDDR5X DRAM operatīvajai atmiņai un optimizētajai grafikas kartei, Zenbook Pro 16X OLED uzstāda jaunu latiņu satura veidotāju klases klēpjdatoriem un palīdz celt radošo profesionāļu darbu jaunā līmenī.

ASUS Zenbook Pro 14 OLED (UX6404) un Zenbook 14X OLED (UX3404): pirmajā vietā – veiktspēja un pārnēsājamība

Sverot nieka 1,65 kg, 1,8 cm plānais Zenbook Pro 14 OLED (UX6404) piedāvā augstākā līmeņa veiktspēju, labāko vizuālo pieredzi savā produktu kategorijā, pārsteidzošas inovācijas un kompaktu dizainu un paplašina satura veidotāju iespējas strādāt, atrodoties ceļā. Augstākās kvalitātes komponenšu vidū vērts atzīmēt pilnīgi jauno, moderno 2,8K 120 Hz OLED NanoEdge Dolby Vision displeju, kas ilustrē iespaidīgas detaļas, īpaši gludas kustības un īpaši spilgtas krāsas. Tam ir arī Pantone sertificēta krāsu precizitāte un kinoteātra klases 100% DCI-P3 krāsu gamma. Grafiska satura izveide vai baudīšana nekad nav bijusi tik patīkama, pateicoties spilgtajiem un skaidrajiem HDR attēliem un dziļi melnajiem toņiem.

Lai nodrošinātu izcilu veiktspēju jebkuram radošam darbam, Zenbook Pro 14 OLED ir aprīkots ar jaunāko 13. paaudzes Intel Core i9-13900H procesoru un profesionālās klases NVIDIA GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatora grafikas karti, kuru papildina ātra 16 GB DDR5 RAM operatīvā atmiņa, kā arī ligzdu, kurā var ievietot līdz 32 GB SO-DIMM un 2 TB SSD. Tas ietver arī jaunāko Wi-Fi 6E tehnoloģiju, kuras darbību vēl vairāk uzlabo ASUS WiFi Master Premium.

Zenbook Pro 14 OLED ietver dažādas pārdomātas funkcijas darba efektivitātes un radošuma vairošanai – tostarp ASUS DialPad intuitīvai lietotņu pārvaldībai, atbalstu ASUS Pen 2.0 un pilnu ievadizvades portu komplektu. Turklāt ilgdarbīgā augstas ietilpības 76 Wh baterija padara Zenbook Pro 14 OLED par ideālu sabiedroto nopietnam radošajam darbam ceļā. 

Zenbook 14X OLED (UX3404) ļauj dzīvot dzīvi kustībā, stāvot uz nesatricināmiem pamatiem. Šim jaudīgajam modelim ir plāns un viegls korpuss, kas pieejams divās krāsās – smilšakmens bēšs un tintnīcas pelēks. Smilšakmens bēšā versija ir aprīkota ar vāku, kas izgatavots ar jaunu, videi draudzīgu plazmas elektrolītiskās oksidācijas (PEO) pārklājuma tehniku, kas rada apdari, kas līdzinās keramikai, bet pieskaroties atgādina akmeni. Iekšpusē darbojas jaunākais 13. paaudzes Intel Core i9-13900H procesors, profesionālā līmeņa NVIDIA GeForce RTX 3050 grafikas karte, ātra 32 GB LPDDR5 operatīvā atmiņa un 1 TB PCIe 4.0 SSD. Tāpat dators aprīkots ar lielāku 14,5 collu 16:10 2,8K 120 Hz OLED HDR NanoEdge displeju un ilgdarbīgāku 70 Wh bateriju.

ASUS ProArt Station PD5 (PD500TE): vienkārši ātrāks un vēsāks

Uzlabotais ASUS ProArt Station PD500TE ir paredzēts netraucētai profesionāla satura veidošanas darbplūsmai. Tas ir aprīkots ar pavisam jaunu dzesēšanas sistēmu, kas nodrošina ātrāku veiktspēju un efektīvāku dzesēšanu produktīvākam radošajam darbam. PD500TE modelis ir aprīkots ar 13. paaudzes Intel Core i9 procesoru un līdz pat NVIDIA RTX A4000 grafikas karti ar 16 GB VRAM, kā arī līdz pat 128 GB DDR4 3200 MHz operatīvo atmiņu un nodrošina uzticamu un stabilu darbību procesora resursus prasīgu uzdevumu – piemēram, video rediģēšanas un 3D modelēšanas – izpildes laikā. Papildu dizaina uzlabojumi ietver pielāgojamus ASUS Lumiwiz LED indikatorus, ieslēgšanas pogas aizsargu, kas novērš nejaušu izslēgšanu, un renderēšanas gaitas paziņojumus e-pastā. Izstrādes procesa ir arī modelis ar NVIDIA GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatora grafikas karti.

Jaunā dzesēšanas sistēma kopā ar jaudīgo procesora ventilatoru ļauj ProArt Station PD500TE darboties ar patiesu jaudu. Darba skaļums nepārsniedz 40 dB, savukārt uzlabotā dzesēšana nodrošina sistēmas stabilitāti, novērš jebkādas aizkaves, lietotņu darbības pārtraukumus un neparedzētu izslēgšanos un pazemina procesora un grafikas kartes darba temperatūru attiecīgi par 5 °C un 4 °C.

ProArt Station PD500TE ir aprīkots arī ar uzlaboto ProArt Creator Hub 2.0 – vienotu portālu, kurā lietotāji var uzraudzīt jaudīgā datora statusu, mainīt personīgos iestatījumus un optimizēt darbplūsmu. Intuitīvais vadības panelis ļauj ērti pārslēgties starp darbības režīmiem, kalibrēt krāsas un personalizēt ASUS Lumiwiz LED indikatorus ar krāsām un gaismas efektiem.

ASUS ProArt Display OLED PA32DCM: labākais audekls profesionāļiem

ProArt Display OLED PA32DCM ir 31,5 collu 4K tīru RGB joslu OLED panelis ar 700 nitu maksimālo spilgtumu un 99% DCI-P3 gammu neticami augstam kontrastam un detalizētam, patiesam HDR attēlam. PA32DCM ir izsmalcināta alumīnija apdare un kompakts statīvs, un to var uzstādīt uz sadalošās sienas, lai paplašinātu darbvietu, vai pakārt pie sienas portreta vai ainavas stāvoklī. Turklāt PA32DCM nodrošina plašas savienojamības iespējas, tostarp Thunderbolt 4.

Profesionālās studijās, kas izmanto vairākus ProArt displejus ar aparatūras kalibrēšanas atbalstu, ProArt Color Center ļauj viegli kalibrēt visus displejus vienlaikus, lai nodrošinātu vienādas krāsas visos ekrānos. Tas ir centralizēts tiešsaistes rīks, kas izstrādāts, lai palīdzētu lietotājiem pārvaldīt vairāku ProArt displeju krāsu precizitāti. Tāpat tas ļauj lietotājiem pārbaudīt monitoru pēdējās kalibrēšanas laiku un vēlamo kalibrēšanas laiku, kā arī ieplānot kalibrēšanu vairākiem monitoriem – pat ja tie izmanto atšķirīgus krāsu parametrus un atrodas dažādās vietās. Tā, piemēram, monitoru kalibrēšanas laikus var ieplānot gan dizaina komandai Londonā, kas strādā ar sRGB, gan video rediģēšanas komandai Taibejā, kas izmanto DCI-P3. Pēc ieplānošanas ProArt Color Center kalibrēs šos monitorus.

ASUS ProArt Display PA279CRV: viss nepieciešamais profesionāļiem

ProArt Display PA279CRV ir 27 collu 4K HDR monitors video apstrādes speciālistiem. Šis displejs ar Calman Verified kvalitātes zīmi nodrošina plašu krāsu gammu ar 99% DCI-P3 un 99% Adobe RGB segumu un rūpnīcā ir kalibrēts uz Delta E < 2 izcilai krāsu precizitātei. PA279CRV ir par 30% plānāks nekā tā priekštecis, un tā pamatne ir par 33% mazāka, tāpēc tas aizņem mazāk vietas uz galda.

Papildu ērtībai iebūvētais USB-C® ports nodrošina DisplayPort atbalstu, īpaši ātru datu pārsūtīšanu un 96 W strāvas padevi vienā kabelī.

Papildus 27 collu PA279CRV modelim šī sērija ietver arī 24 collu ProArt PA248CRV un 32 collu ProArt PA329CRV modeli. Visi trīs ilgtspējīgi izstrādātie monitori atbilst starptautiskajiem vides standartiem, ir izgatavoti no 85% PCR plastmasas un iesaiņoti viegli pārstrādājamā papīrā. 

Neticami jaudīgi risinājumi uzņēmumiem

ASUS ExpertBook B9 OLED (B9403CVA): īpaši viegla bezkompromisu jauda uzņēmumu vadītājiem

ASUS ExpertBook B9 OLED (B9403CVA) ir pirmais pilnībā no metāla izgatavotais ASUS klēpjdators, kas izgatavots ar videi draudzīgu ražošanas tehnoloģiju. Šis videi draudzīgais ražošanas process palīdz samazināt izejvielu patēriņu par līdz pat 29% un saīsina ražošanas ilgumu par līdz pat 75%, tā maksimizējot ražošanas energoefektivitāti. Rezultāts ir kvalitatīvāks galaprodukts ar mazāku kopējo resursu patēriņu, mazinot arī oglekļa izmešus. 

Šo laptopu darbina 13. paaudzes Intel procesors, kas atbalsta Intel vPro® platformu, tam ir uzlabots 2,8K displejs ar 90% ekrāna-korpusa attiecību, viedā dzesēšanas sistēma ar diviem ventilatoriem un viedo putekļu likvidēšanu, kas mazina ventilatora troksni, uzlabota FHD IR kameras izšķirtspēja un skārienjūtīgs paliktnis, kas ir par 26,8% lielāks nekā iepriekšējās paaudzes ierīcēm. Par spīti dažādajiem uzlabojumiem tas joprojām ir viens no vieglākajiem 14 collu biznesa klēpjdatoriem pasaulē – vieglāks par vairumu 13 collu klēpjdatoru. 16:10 OLED displejs nodrošina spilgtas un precīzas krāsas ar lielāku vizuālo darbvietu, kas ir izcili piemērota datu analīzes un tirgus izpētes uzdevumu veikšanai. No īpaši viegla magnēzija-litija sakausējuma izgatavotais korpuss nodrošina ASV armijas standartiem atbilstošu izturību, padarot to par vieglāku, stiprāku un pārnēsājamāku ierīci.

ExpertBook B9 OLED nodrošina arī izcilu drošību un privātumu, tostarp pieteikšanos ar NFC, pieteikšanos ar sejas atpazīšanu, Kensington slēdzenes pieslēgvietu, fizisku tīmekļa kameras aizsegu un pirkstu nospiedumu lasītāju. Papildfunkcijas ietver statusa LED uz vāka, kas automātiski iedegas, kad lietotājs ir aizņemts. ASUS ExpertWidget ļauj pielāgot īsinājumtaustiņus, lai uzlabotu darba efektivitāti, savukārt ASUS NumberPad nodrošina raitu datu ievadi. Pilnais ievadizvades portu komplekts ietver Thunderbolt 4 USB-C, USB 3.2 Gen 2, HDMI, kombinēto audio pieslēgvietu un LAN. Īpaši viegli pārvietojamais, jaudīgais un izturīgais ExpertBook B9403 ir ideāli piemērots ikdienas darbam un regulāriem biznesa ceļojumiem.

2023. gadā visi ExpertBook sērijas produkti būs saņēmuši EPEAT Zelta apstiprinājumu un pārsniegs ENERGY STAR standartus, ko paredz ASUS apņemšanās veicināt aprites ekonomiku. Tas ir iespējams, pateicoties videi draudzīgajiem izejmateriāliem un augstajai energoefektivitātei visa produktu sortimenta ietvaros.

ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip (CX3401FBA): lielāka daudzpusība izcilai spēļu pieredzei 

ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip (CX3401FBA) apvieno neticami reālistisku attēlu un izcilu jaudu, lai nodrošinātu nepārspējamu spēlēšanas pieredzi mākonī un nepārtrauktu darba efektivitāti ceļā. Šī iespaidīgā ierīce piedāvā ieskaujošu spēlēšanas pieredzi, pateicoties 16:10, 144 Hz WUXGA displejam ar 83% ekrāna-korpusa attiecību un pilnu 360° ErgoLift eņģi, augstas precizitātes klaviatūrai ar četru zonu RGB apgaismojumu un īpaši ātrai Wi-Fi 6E tehnoloģijai. ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip ir izturīgs korpuss un unikāls perlamutra balts pārklājums ar ekskluzīvu oranžu akcentu uz WASD taustiņiem. Integrētā telpiskā audio sistēma ar Harman Kardon sertifikāciju papildina ieskaujošo pieredzi, savukārt testēšana atbilstoši MIL-STD 810H militārā līmeņa standartiem garantē izturību.

ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip ar līdz pat 12. paaudzes Intel Core i7 procesoru un 16 GB atmiņu nodrošina jaudu un reaģētspēju, lai sniegtu lietotājiem labāko iespējamo ierīci spēlēm mākonī, darbam un visiem citiem uzdevumiem. Ērti piekļūstiet vairāk nekā 1400 spēlēm mākoņu spēļu platformās, kā arī Google Workspace un citām produktivitātes lietotnēm platformā Google Play , lai bez piepūles izstrādātu personīgos projektus vai baudītu izklaidi ceļā, pateicoties ietilpīgajai un zibenīgi ātrajai PCI Express® SSD atmiņai. Klēpjdators bez uzlādes var darboties pat 10 stundas, nodrošinot iespēju strādāt un atpūsties visas dienas garumā, pat ja atrodaties ceļā.

ASUS ExpertWiFi EBM68: jūsu uzņēmējdarbības Wi-Fi eksperts rokas stiepiena attālumā

ASUS ExpertWiFi EBM68 ir liela ātruma, augstas drošības trīs joslu Wi-Fi 6 maršrutētājs, kas nodrošina visaptverošu risinājumu maziem un vidējiem uzņēmumu tīkliem. ExpertWiFi EBM68 ir minimālistisks un profesionālajai estētikai atbilstošs izskats, kas nevainojami iederas mūsdienu darba vidē. To var viegli uzstādīt pie sienas vai novietot brīvi stāvošu, lai ciemiņi var apbrīnot tā tīro, balto apdari.

Īpaši ātrā Wi-Fi 6 trīs joslu tehnoloģija palielina ātrumu līdz 7800 Mbps un nodrošina 160 MHz kanālus 5 GHz joslā augstākai efektivitātei un caurlaidībai. Ierīce ir arī ļoti elastīga un droša, nodrošinot līdz pat pieciem atšķirīgiem SSID, kas ļauj nodalīt un pēc prioritātes kārtot ierīces dažādos uzņēmējdarbības specifikai atbilstošos scenārijos, pateicoties programmatūras funkcijai “Self-Defined Network” (pašdefinētais tīkls). Tāpat ir pielāgojami arī viesu portāli, ļaujot uzņēmumiem pielāgot savu zīmolu un veidnes.

ExpertWiFi EBM68 ir izstrādāts ar mērķi nodrošināt izcilu tīkla pārklājumu, nodrošinot līdz pat 12 režģa mezglu savienojumus augošiem uzņēmumu tīkliem, turklāt tas ir aprīkots ar ASUS AiMesh funkcijām, kas iestrādātas ērtākai ieviešanai. Tāpat ir pieejama korporatīvās klases tīkla drošība ar bezmaksas ASUS AiProtection Pro abonementu drošākai uzņēmējdarbības Wi-Fi videi. Tāpat ierīce nodrošina ērtu pārvaldību ar visaptverošo ASUS Router lietotni, kas ļauj ērti uzstādīt un bez sarežģījumiem pārvaldīt tīklu.

ASUS ExpertCenter PN64-E1 un ExpertCenter PN42: neliels izmērs, liela jauda

ASUS ExpertCenter PN64-E1: minidators ar maksimālu jaudu

ASUS atzīmē 2023. gada sākumu, laižot tirgū divus jaunus ASUS Mini PC modeļus. Mēs vienmēr tiecamies gan pēc eleganta dizaina, gan funkcionalitātes – jaunākie ASUS Mini PC modeļi satur dažādas aizraujošas inovācijas un ir izstrādāti ilgam kalpošanas laikam. Katra ierīce tiek pakļauta rūpīgām pārbaudēm, lai nodrošinātu nemainīgu kvalitāti un uzticamību. Ierīces ir viegli izjaucamas, lai veiktu uzlabojumus, nodrošinot gan uzlabotu produktu dzīves ciklu, gan ilgtspēju ilgtermiņā.

Tiem, kurus interesē skaitļošanas jauda kompaktā veidolā, ASUS ExpertCenter PN64-E1 ir izcila izvēle. Tā darbību nodrošina jaunākais Intel Core mobilais procesors, divu kanālu DDR5 atmiņa, īpaši ātrs Wi-Fi 6E un PCIe 4.0 x4 SSD, kas ļauj ātri paveikt pat visprasīgākos uzdevumus. Papildus septiņiem USB portiem ASUS ExpertCenter PN64-E1 var aprīkot arī ar līdz pat trim cietajiem diskiem un līdz pat četriem 4K displejiem vairāku uzdevumu veikšanai vienlaikus – tas padara ierīci ideāli piemērotu arī video sienu veidošanai. Un, protams, ierīce ir ietilpināta pārsteidzoši nelielā korpusā, kura tilpums nesasniedz pat 1 litru.

ASUS ExpertCenter PN42: kompakts un kluss ikdienas darbam

No pārstrādātas plastmasas atbildīgi izgatavotais ASUS ExpertCenter PN42 visās pusēs ir aprīkots ar atverēm efektīvai siltuma izkliedei, tāpēc šis dators bez ventilatoriem spēj darboties teju pilnīgā klusumā. Elegantā mēnessakmens melnā krāsa piešķir ASUS ExpertCenter PN42 datoram unikālu izskatu, kas lieliski iederas kā mājās, tā birojā. ASUS ExpertCenter PN42 darbību nodrošina jaunākais Intel N sērijas procesors, kas nodrošina iespēju bez piepūles darbināt ikdienā nepieciešamās lietotnes; tāpat ierīce ir aprīkota ar līdz pat septiņiem USB portiem, kuriem var pieslēgt dažādas ierīces.

ASUS Chromebox 5: vienkāršs, ātrs un drošs

Jaunais ASUS Chromebox 5 nodrošina iespaidīgu veiktspēju neuzkrītošā, modernā dizainā. Tā slaidajā korpusā ir iestrādāts efektīvs dzesēšanas risinājums, kas nodrošina uzticamu darbību un ērtu bezvadu uzlādi. Automātiski sistēmas atjauninājumi, pārdomāti izvietoti ievadizvades porti un VESA montāžas atbalsts padara to ideāli piemērotu mājām, birojam un skolai.

ASUS Chromebox 5 darbību nodrošina 12. paaudzes Intel Core procesors, un ierīce ietver Intel WiFi 6E AX211 izcilai bezvadu veiktspējai. Ierīcei ir pat iebūvēts 15 W bezvadu lādētājs, kas ļauj lietotājiem ērti uzlādēt atbalstītas ierīces, vienkārši novietojot tās uz Chromebox 5 augšējā vāka.

Chromebox 5 ar pilnu atbalstu platformā Google Play pieejamajām Android lietotnēm nodrošina lietotājiem iespēju darbināt iecienītākās mobilās aplikācijas ar minidatora jaudu. Tāpat dators ir aprīkots ar daudzfunkcionālu Thunderbolt 4 portu ātrai datu pārsūtīšanai, strāvas padevei un savienošanai ar ārējiem displejiem. Tāpat ierīce var atbalstīt līdz pat četriem 4K displejiem, nodrošinot satriecoši asu attēlu un jaudīgu produktivitāti. Kompakto korpusu var novietot uz sāniem vai horizontāli, vai veikt VESA tipa montāžu uz vertikālas virsmas – tas ļauj Chromebox 5 izmantot visdažādākajās situācijās un vidēs.

ASUS TUF klēpjdatori nepārspējamai spēlēšanas pieredzei

ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition (FA617): mehanizēta izturība, priekšrocība spēlē

ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition (FA617) ir pilnībā ar AMD tehniku aprīkota jaudas stacija, kas īpaši izstrādāta tiem, kuri vēlas ērti straumēt un spēlēt jaunākās spēles. Tā ir aprīkota ar jaunāko Ryzen 9 Zen 4 procesoru, līdz pat Radeon RDNA3 grafikas karti un AMD Smart Access Graphics. Tā ļauj spēļu cienītājiem vēl vairāk iedziļināties iecienītajā saturā, pateicoties šaurākām ekrāna malām, 90% ekrāna-korpusa attiecībai un panelim ar līdz pat QHD 240 Hz atsvaidzināšanas ātrumu. Tāpat iekārta ir aprīkota ar 84 lāpstiņu Arc Flow Fans ventilatoriem un līdz pat septiņām siltuma vadības caurulēm, kā arī četrām izplūdes atverēm, kas efektīvi atbrīvo sistēmu no siltuma.

A16 Advantage Edition nodrošina arī nākamās paaudzes aparatūras atbalstu ar USB4®, līdz 2 TB PCIe 4.0 x4 atmiņu un DDR5 4800  MHz operatīvo atmiņu (RAM). Visas RAM un atmiņas ligzdas ir pilnībā pieejamas. Izturīgais korpuss ir pārklāts ar ROG jauno militārā stila smilšu vētras krāsu, un tajā iebūvēts ietilpīgs 90 Wh akumulators un USB-C strāvas padeves atbalsts. Dolby Atmos atbalsts nodrošina, ka datorspēļu cienītāji var baudīt labāko no skaņu celiņiem un mūzikas, savukārt divvirzienu mākslīgā intelekta trokšņu slāpēšana nodrošina skaidru saziņu jebkurā situācijā.

ASUS TUF Gaming F15/17 un A15/17 (FX507/707 un FA507/707): jaudīgs un izturīgs

Leciet tieši notikumu epicentrā ar ASUS TUF Gaming F15/17 un A15/17. F15/17 ir aprīkots ar Intel Core i9-13900H procesoru, un TUF Gaming A15/17 ir aprīkots ar AMD Ryzen 9 Zen 4 procesoru, lai datorspēļu cienītāji varētu ērti straumēt un veikt vairākus darbus vienlaicīgi. Spēļu attēls kļūst zīdaini gluds, pateicoties jaunākajai GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatora GPU, kas uzticami nodrošina augstu kadru ātrumu daudzās mūsdienu spēlēs pat ar 1440p izšķirtspēju. Aprīkots arī ar īpašu MUX slēdzi un NVIDIA Advanced Optimus. Izmantojot mākslīgā intelekta iespējotas tehnoloģijas, piemēram, DLSS, datorspēles darbosies ar vēl lielāku kadru ātrumu, nodrošinot īpaši vienmērīgu attēlu.

Lietotāji var izmantot visu GeForce RTX 40. sērijas klēpjdatora grafikas kartes jaudu spēlēs ar īpašo MUX slēdzi. Kad datorspēļu bibliotēka ir pilna, rezerves M.2 NVMe PCIe Gen 4×4 SSD ligzda atvieglo krātuves ietilpības palielināšanu.

2023. gada jaunums – visi četri modeļi tagad ir aprīkoti ar MUX slēdzi ar NVIDIA Advanced Optimus, kas nodrošina jaunu veiktspējas līmeni. MUX slēdzis ļauj klēpjdatoram apiet integrēto grafikas karti spēļu spēlēšanas laikā, palielinot veiktspēju un samazinot latentumu, un NVIDIA Advanced Optimus pievienošana ļauj šim procesam notikt automātiski, nodrošinot datorspēļu cienītājiem lielāku veiktspēju spēlēs bez vajadzības spaidīt liekas pogas.

Augstas veiktspējas aparatūrai ir nepieciešama izcila dzesēšana. Dubultie Arc Flow Fans ventilatori ir veidoti ar 84 lāpstiņu konstrukciju, un to lāpstiņas ir vien 0,1 mm šauras, tādējādi samazinot satricinājumus. Šie ventilatori nodrošina par līdz pat 13% lielāku gaisa plūsmu nekā to priekšgājēji un ir klusāki par iepriekšējā gada modeļiem. To efektīvais dizains ļauj grafikas kartei strādāt ar lielāku jaudu, nodrošinot vēl lielāku veiktspēju. Ar iespaidīgo dzesēšanas risinājumu TUF Gaming saime 2023. gadā noteikti sniegs datorspēļu cienītājiem visas priekšrocības pār citiem konkurentiem.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt