Preses relīzes

Asus paziņo par jaunās Vivobook S sērijas klēpjdatoriem

25. februārī Taivānā Asus paziņoja par jaunās Vivobook S sērijas klēpjdatoriem. Īpaši jaudīgi, plāni un viegli ar 14, 15.6 un 16 collu ekrānu izmēriem, kā arī 4K izšķirtspēju un līdz pat 120 Hz atsvaidzes intensitāti. Jaunie Vivobook S sērijas datori ir aprīkoti ar AMD Ryzen procesoriem, kas piešķir tai neapturamas veiktspējas iespējas.

Jaunajā Vivobook S sērijā ietilpst trīs modeļi – Vivobook S 16X OLED (M5602), Vivobook S 14 OLED (M3402) un Vivobook S 15 OLED (M3502). Šie klēpjdatori sevī ietver daudz augstas klases funkcijas – savu vispusīgo dizainu, jaudu, kā arī citas būtiskas priekšrocības.

 

Viegli pārnēsājami un jaudīgi

Vivobook S sērijas klēpjdatori ir plānākie un vieglākie Vivobook saimē. Datoru plānumam sasniedzot 18,9 mm un esot tikai 1,5 kg smagiem, tie vēl joprojām spēj sasniegt veiktspējas augstienes.

ASUS IceCool termiskā tehnoloģija kopā ar IceBlade ventilatoriem ļauj AMD Ryzen 7 5000 sērijas CPU darboties bez piepūles līdz pat 45 WTDP bez liekas aizķeršanās.

AMD Radeon videokarte, kā arī 16GB DDR4 3200 MHz RAM (ar papildus 1 SO-DIMM slotu, kas ļauj paplašināt RAM atmiņu) nodrošina vienmērīgi vizualizētu displeja saturu. Iebūvētais 1 TB PCIe ® 4.0 SSD disks nodrošina pietiekami daudz atmiņas un ātru programmatūras darbību. Klēpjdatoriem ir arī aprīkoti ar  70 / 50 Wh ietilpības akumulatoriem, kas nodrošinās līdz pat 8 stundu darbību.

Visiem modeļiem, izņemot Vivobook S15, ir 16:10 displeja proporcija, kas samazina peles ritināšanas nepieciešamību. PANTONE ® Validated displeji palīdz veikt precīzu krāsu renderēšanu un nodrošina īpaši spilgtas krāsas. VESA DisplayHDR True Black 600 sertifikācija nodrošina visdziļāko iespējamo melno krāsu un augstu kontrasta proporciju, kas uzlabo detaļu redzamību, un zemas zilās gaismas emisijas, kas palīdzēs nenogurdināt acis.

Jaunākais WiFi 6 ļauj lietotājam ielādēt tiešsaistes saturu vienā acu mirklī. Tehnoloģiju vēl labāku padara ASUS Wifi Master, kas ļauj klēpjdatoriem automātiski savienoties ar labāko Wifi tīklu un zināmajiem mobilajiem tīkliem.

Dizaina pārpilnība

Jaunās Vivobook s sērijas datori ir aprīkoti ar jauno ASUS ErgoSense tastatūra, kas izstrādāta, lai lietotājam nodrošinātu ērtāku un ergonomiskāku rakstīšanu. Lai ātrāk pieslēgtos Windows profilam, tastatūrā – skārienpaliktnī ir iebūvēts pirkstu nospiedumu sensors. Korpuss aprīkots ar diviem USB 3.2 Gen 2 USB-C® portiem, kuri nodrošina ātrāku uzlādi un datu pārsūtīšanu. Bez šiem portiem datori ir aprīkoti arī ar HDMI 2.0 un USB 3.2 General 1 Type-A portu, kā arī ar audio ligzdu.

Vivobook S 16X OLED korpuss ir būvēts no augstākās klases metāla. Uz vāka izvietotais paceltais logotips liek klēpjdatoram izcelties no pārējiem. Tie ir pieejami vairākās krāsās – Solar Silver, Send Grey, Midnight Black. Savukārt Vivobook S 14 OLED un Vivobook S 15 OLED modeļi būs pieejami Indie Black, Neutral Grey vai Brave Green krāsas. Abiem klēpjdatoriem uz tastatūras ir iekrāsots ESC taustiņš un no apakšas pasvītrots Enter taustiņš

Spēcīgā Harman Kardon audio sistēma sevī iekļauj AI trokšņa samazināšanas tehnoloģiju skaidrākai komunikācijai bez blakus skaņām. ASUS 3DNR web kamera un kameras aizbīdnis nodrošina konferenču video zvanus – vēl drošākus un kvalitatīvākus. Jaunajiem Vivobook S sērijas modeļi ir aprīkoti ar 180 grādu eņģi, kas ļauj datoru atlocīt pilnībā vertikāli un viegli dalīties aizraujošās idejās ar draugiem vai kolēģiem.

Atbildēt

Līdzīgi raksti