ASUS izziņo Zenbook S 13 Flip OLED (UP5302)

ASUS izziņojis Zenbook S 13 Flip OLED (UP5302), sevišķi vieglu 13,3 collu augstākās kvalitātes pārveidojamo klēpjdatoru, kas radīts zinošiem lietotājiem ar aizņemtu dzīvesveidu.

Zenbook S 13 Flip OLED ar daudzpusīgo 360° ErgoLift eņģi ļauj lietotājiem strādāt vai izklaidēties tādā veidā, kā tie vēlas: klēpjdatora, telts, stenda, planšetes režīmā, vai jebkur pa vidu. Šī precīzi izstrādātā eņģe ir tikusi pakļauta slodzes testiem, lai nodrošinātu maksimālu sirdsmieru lietotājiem. 

Gludā un kompaktā viengabala korpusa konstrukcija – izgatavota no augstākās kvalitātes magnija un alumīnija sakausējuma ar apdari kādā no četrām jaunām un svaigām krāsām – ir tikai 1,1 kg viegla un 14,9 mm plāna, nodrošinot nevainojamu mobilitāti, savukārt līdz pat 12. paaudzes Intel® Core™ i7 sniedz ierīcei veiktspēju, kas ļauj viegli tikt galā ar jebkuru uzdevumu. Ar ilgu darbības laiku apveltītā 67 Wh baterija un trīs sevišķi ātrās Thunderbolt™ 4 USB-C® pieslēgvietas padara to par ideālu portatīvo kompanjonu. 

Zenbook S 13 Flip OLED ir pilns ar pārdomātām viedajām funkcijām, kas radītas, lai vairotu drošību un efektivitāti. Klātbūtnes noteikšanas spēja ļauj automātiski pieteikties kontā un iziet no tā, kad lietotājs tuvojas vai pamet klēpjdatoru, un pirkstu nospiedumu sensors ļauj acumirklī ar vienu pieskārienu pieteikties kontā bez paroles ievades. RGB krāsu sensors automātiski koriģē ekrāna spilgtumu un krāsu temperatūru, lai pielāgotos apkārtējai videi. ASUS AI trokšņu novēršanas tehnoloģija, ASUS 3D trokšņu mazināšanas video uzlabošana un četru mikrofonu bloks 360° trokšņu slāpēšanai nodrošina maksimālu skaidrību  grupu videozvanos.

Dari vairāk ar mazāk

Zenbook S 13 Flip OLED ir viegli pārnēsājams un nebeidzami daudzpusējs, pateicoties tā gludajai, kompaktajai un mūsdienīgajai konstrukcijai, kas ir tikai 1,1 kg viegla un 14,9 mm plāna. Viengabalainais korpuss ir precīzi izgatavots no izturīga magnija un alumīnija sakausējuma, un uz tā vāka redzams mūsu jaunais monogrammas logo. Zenbook S 13 Flip OLED ir pieejams divās jaunās, svaigās krāsās: vienkāršā, bet smalkā Izsmalcināti Baltā vai Pārdomu Zilā – tumšākā krāsu shēmā, kas izstaro profesionālu gudrību un introspekciju.

Zenbook S 13 Flip OLED veiktspēja ļauj viegli paveikt jebkuru uzdevumu, piedāvājot bezkompromisu produktivitāti darbā, mājās vai ceļā, ar lielisku attēlu un izcilu energoefektivitāti, ko nodrošina līdz pat 12. paaudzes Intel Core i7 procesors, Intel Iris® Xe grafika, 32 GB RAM un 1 TB PCIe® 4.0 SSD. 

Ar ilgu darbības laiku apveltītā 67 Wh baterija izturēs pat garākās darba dienas, savukārt ASUS USB-C® Easy Charge ļaus to ātri uzlādēt ar plašu klāstu dažādu standarta lādētāju un ārējo akumulatoru.

Vieglai savienojamībai vienmēr un visur pieejamas trīs Thunderbolt 4 USB-C pieslēgvietas, kas atbalsta ātro uzlādi, 4K ārējos displejus un sevišķi ātru (līdz pat 40 Gbps) datu pārsūtīšanu. Pieejams arī microSD karšu lasītājs, savukārt par sakariem un skaņu parūpēsies ērtā audio ligzda. 

Zenbook S 13 Flip OLED ir aprīkots ar jaunāko WiFi 6E, kas ielādē tiešsaistes saturu vienā acumirklī un ko papildina ekskluzīvā ASUS WiFi Master Premium tehnoloģija. Izmantojot MyASUS lietotni, WiFi SmartConnect automātiski izveido savienojumu ar labāko WiFi signālu un zināmajiem mobilajiem tīklājiem.

Zenbook S 13 Flip OLED ir teicams ceļojumu biedrs, lai nodrošinātu produktivitāti un radošumu ceļā.

Nevainojams attēls

Zenbook S 13 Flip OLED plāno apmaļu ieskautais, košais 2.8K OLED HDR NanoEdge skārienjūtīgais ekrāns ar plašo 16:10 proporciju sniedz vairāk vietas darbam uz ekrāna. Tas sniedz neticami spilgtu un detalizētu attēlu ar industrijas standartu – PANTONE® Validated sertificētu krāsu precizitāti un kinoteātra cienīgu 100% DCI-P3 krāsu gammu. Padziļinātai detalizācijai pat tumšākajās ainās tas ir VESA DisplayHDR True Black 500 sertificēts ar neticamu 1 000 000:1 kontrasta attiecību. Tas ir arī TÜV Rheinland sertificēti saudzīgs acīm, tādējādi pat garākajās skatīšanās sesijās lietotāji no šī satriecošā displeja nenogurs.

RGB krāsu sensors automātiski koriģē ekrāna spilgtumu un krāsu temperatūru, lai pielāgotos apkārtējajai videi.

Intuitīvai ievadei skārienjūtīgais ekrāns atbalsta arī MPP 2.0 irbuļus, piemēram, papildus iegādājamo ASUS Pen 2.0, kurš atpazīst 4096 spiediena līmeņus dabīgai pieredzei un maināmus uzgaļus, kas atdarina dažādu zīmuļu radīto sajūtu.

Vieda inovācija 

Zenbook S 13 Flip OLED ir radīts, lai lietotājiem sniegtu augstas kvalitātes pieredzi ar ekskluzīvām funkcijām un viedajām tehnoloģijām, kas padara visu vieglāk sasniedzamu. 

Nepārspējamai audio kvalitātei Zenbook S 13 Flip OLED ir aprīkots ar Harman Kardon skaņas ekspertu sertificētu skaņas sistēmu un tā darbību nodrošina viedais pastiprinātājs, kas ir līdz pat 3,5 reižu skaļāks nekā parasts pastiprinātājs ar tiem pašiem skaļruņiem. Tas sniedz spēcīgu, ieskaujošu un pilnīgi dzidru skaņu pasakaini ievelkošai izklaidei un saziņai. Ieskaujošā Dolby Atmos skaņa ļauj klausītājiem iejusties viņu mīļākajā izklaidē ar skaņu, kas kustas visapkārt, sniedzot elpu aizraujošu reālismu mūzikā, filmās un televīzijā.

Pieaugot attālinātā darba un video konferenču popularitātei, Zenbook S 13 Flip OLED ievieš ASUS AI trokšņu novēršanas tehnoloģiju un četru mikrofonu virziena bloku, lai nodrošinātu maksimāli ērtu lietošanu. Tas izmanto mašīnmācīšanos, lai izolētu nevēlamos trokšņus no cilvēka runas. ClearVoice Mic funkcija MyASUS aplikācijā vairāku prezentētāju režīmā var atfiltrēt fona trokšņus un normalizēt visas atsevišķās balsis no dažādām pusēm optimālai grupas konferences zvana kvalitātei. ClearVoice Speaker funkcija atfiltrē visus fona trokšņus, atskaitot cilvēka runu – ļaujot lietotājiem vienam otru saprast.

Infrasarkanā kamera ar ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) izmanto Windows Hello, lai nodrošinātu jaunas klātbūtnes noteikšanas funkcijas ar mākslīgā intelekta starpniecību. Piemēram, tas ne tikai ļauj ātri pieteikties kontā, izmantojot sejas atpazīšanu, bet arī drošības nolūkos bloķē laptopu, ja lietotājs no tā aiziet, un aptumšo ekrānu, lai taupītu enerģiju. Kad lietotājs atgriežas, tas atpazīst seju, piesakās kontā un izgaismo ekrānu. Tāpat lietotāji var pieteikties kontos ar vienu pieskārienu ieslēgšanas pogā iebūvētajam pirkstu nospiedumu sensoram. 3DNR tehnoloģija arī nodrošina pilnīgi skaidrus videozvanus jebkādos apstākļos.

Jebkura klēpjdatora virsma var būt patvērums tūkstošiem potenciāli kaitīgu baktēriju. Lai nodrošinātu Zenbook S 13 Flip OLED higiēniskumu, to aizsargā ASUS Antibacterial Guard – īpaša virsmas apstrāde, kas atvaira baktērijas. Patiesībā ir zinātniski pierādīts, ka Antibacterial Guard 24 stundu periodā mazina baktēriju vairošanos par vairāk nekā 99%, nodrošinot, ka klēpjdatora virsmas paliek tīras un higiēniskas ilgāk un samazinot potenciāli kaitīgu baktēriju izplatību tiešā saskarē.

Zenbook S 13 Flip OLED ir aprīkots arī ar jauno pilna izmēra ASUS ErgoSense tastatūru maksimāli ērtai drukāšanai. Tās 19,05 mm taustiņu izmērs ir tāds pats kā galda datora klaviatūrai, sniedzot izcilu drukāšanas komfortu un precizitāti. Šo taustiņu 0,2 mm dziļā bļodiņa ir precīzi pielāgota pirkstgala formai, un garais 1,4 mm taustiņu spiešanas dziļums ļauj drukāt ar optimālu spēku. Vieglai datu ievadei pieejama ASUS NumberPad 2.0 – LED izgaismota cipartastatūra, kas integrēta skārienpaliktnī.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt