Preses relīzes

Asus Republic of Gamers jaunie spēļu klēpjdatori

Asus Republic of Gamers (ROG) paziņoja, ka pilnība atsvaidzina spēļu klēpjdatorus ar jaunajiem 10. paaudzes Intel Core procesoriem. Pārsteidzoša jauna dizaina un pārdomāti dzīves kvalitātes papildinājumi, nodrošinās jaunu latiņu spēlmaņiem un satura radītājiem. Jaunākie Intel procesori, NVIDIA® GeForce® RTX SUPER ™ grafika un pielāgoti inteliģenti dzesēšanas risinājumi nodrošinās jaunu veiktspējas standartu.

Kolekciju ROG Spring 2020 vada Zephyrus Duo 15 un tā unikālā sekundārā ROG Screenpad Plus skārienekrāns, kopā ar atjaunotiem Zephyrus S, M  un G modeļiem, kas ir pārnēsājami un labāki – kā vēl nekad. Tiem, kas meklē E-sporta cienīgu datoru , ROG Strix SCAR klēpjdatori tiek būvēti visaugstākā līmeņa konkurencei, kas aprīkoti pat ar RTX 2080 SUPER GPUs un 300Hz displeju paneļiem. Savukārt ar ROG īpašajām krāsām Strix G15 elektro PUNK klēpjdatori paver jaunas iespējas personiskai lietošanai.

ROG Zephyrus Duo 15

Jaunais ROG Zephyrus Duo 15 integrē inovatīvo ROG ScreenPad Plus, sekundāro skārienekrānu inovatīvu multi uzdevumu veikšanai – tas ļauj Jums spēlēt, straumēt, strādāt, tērzēt vienā ierīcē. 14,1 collu  4k(3840×1100)IPS ROG ScreenPAD PLUS atrodas virs klaviatūras un zem tās atrodošais galvenais panelis nodrošina vieglu otrā monitoringa pārskatu vai primārā ekrāna dramatisku turpinājumu.

Kad vāks atveras, eņģe automātiski izlīdzina sekundāro displeju 13 ° leņķī. Gaisa ieplūdi veido 28,5 mm liela atvere, kas klēpjdatorā ievelk vēso gaisu. Šīs aktīvās aerodinamikas sistēma (AAS) izkārtojums nozīmē, ka Zephyrus DUO var nodrošināt jaudīgas sastāvdaļas, kā piemēram – Intel 10 Gen. Core i9 CPU un NVIDIA RTX 2080 SUPER GPU – veicot to pietiekamu dzesēšanu.

Zephyrus Duo modeli piegādā ar divām augstas izšķirtspējas displeja iespējām: zibenīgu 300Hz FHD displeju, vai 4k UHD dispeju ar 100% Adobe RGB pārklājumu cilvēkiem, kuri savu laiku sadala starp AAA spēlēšanu un satura veidošanu. NVIDIA G-SYNC tehnoloģija nosaka, ka spēļu vizualizācija ir gluda un bez raksturīgiem grafikas plīsumiem, bet ROG GPU Switch tehnoloģijas ļauj mainīt G-SYNC un NVIDIA akumulatoru taupīšanas Optimus režīmus.

Ar sava veida sekundāro displeju, augstākās kvalitātes sastāvdaļām un elegantu dizainu, Zephyrus DUO15 veido vienu no labākajiem ROG Zephyrus klēpjdatoriem. No plānās metāla šasijas līdz jaudīgajām Thunderbolt 3 pieslēgumvietām un RAID 0 glabāšanas masīvam. Ta aug ROG nežēlīgā kāre pēc izcilības.

ROG Zephyrus S17

Jaunais Zephyrus s17 piedāvā plašu 17,3 collu displeju ar ļoti šauru 18,7-milimetros tievu šasiju. Ar 300 HZ atsvaidzinošu ātrumu un 3 ms reakcijas laiku šis ekrāns ir ātruma ,,dēmons”, kurš apvienojas pārī ar RTX 2080 SUPER GPU un 10 paaudzes INTEL Core i7 procesoru. Zephyrus Duo 15 un 15s modeļi aprīkoti arī ar PANTONE Validated krāsu precizitāti un ir ideāli piemēroti gan radošam darbam, gan spēļu spēlēšanai.

Zephyrus S17 šasijas ļāva ROG inženieru telpā iekļaut dažas augstas kvalitātes papildierīces, ieskaitot pilnas darba virsmas stila tastatūra ar iespēju katram taustiņam uzstādīt RGB apgaismojumu, NumberPad – kombinācija skārienpaliknis un cipartastatūru, un iebūvētu skaļuma rūlīti ar apgaismojumu. Sistēmas termināli izmanto unikālu AAS dzesēšanas risinājumu, kas zem sistēmas atver lielu ieplūdes atveri, atverot datoru.

Rog Zephyrus S15

Jaunais Zephyrus S15 tika izveidots, lai nopietniem spēļu spēlētājiem nodrošinātu specifikāciju, kas viņiem vajadzīga. Kompaktā 18,9 milimetru tievā šasija ietver augšējo S17 līmeņa galu sastāvdaļas ar konfigurācijām, kas aprīkotas ar RTX2080 SUPER GPU pāri ar 300 HZ/3 MS displeju.

Šūnveida stiprinājumi zem plaukstu balsta saglabā izturību pret elastīgumu. GPU Switch tehnoloģija arī šim datoram ļauj lietotājiem pārslēgties starp G-SYNC režīmu, lai vienmērīgi spēlētu spēles vai Optimus režīmu, lai palielinātu akumulatora darbības laiku.

Pateicoties plānai šasijai, savienojamībai ar Thunderbolt 3 un ērtajam 15 collu izmēram, Zephyrus S15 padara šo datoru par īpaši pārnēsājamu spēļu datoru. Zephyrus klēpjdators ir ceļojošajiem spēlētājiem.

ROG Zephyrus M15

ROG Zephyrus M15 par pievilcīgo cenu piedāvā virkni konfigurāciju, kas padara to par vieglu izvēli plašai auditorijai, sākot ar 10. Gen Intel Core i7 procesora astoņiem kodoliem un 16 pavedieniem.

Displeja opcijas ir 240 Hz un 144 Hz FHD paneļi, un 4K UHD paneli, ļaujot lietotājiem izvēlēties ekrānu, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, savukārt GPU iespēju klāsts ir pieejams sākot ar GeForce GTX 1660 Ti līdz pat RTX 2070 GPU.

Zephyrus M15 plānā, profesionālā šasija ir izgatavota no strukturāli pastiprināta magnija sakausējuma un pabeigta ar elegantu, maigu ādu. ESS Sabre DAC nodrošina skaidru, jaudīgu audio sistēmu. Divi viegli pieejami M.2 sloti nodrošina plašas failu glabāšanas iespējas. Zephyrus M15 piedāvā plašas savienojamības iespējas, ieskaitot Thunderbolt 3, divkāršu displeja izvadi un pietiekami daudz USB portu, lai pievienotu peli, spēļu paliktni un ārējo atmiņu.

ROG Strix SCAR 15/17

ROG Strix SCAR 17 nodrošina augstu spēļu jaudu, kas veidota uz 300 Hz IPS līmeņa displeja paneli. Pateicoties tā augstajam atsvaidzināšanas ātrumam, šis panelis parāda ātru darbību un ar nepieredzētu skaidrību, ļaujot spēlētājiem reaģēt uz ekrāna notikumiem ātrāk. Ar Intel jaunāko astoņu kodolu Core i9-10980-HK, līdz 32 GB ar 3200 MHz DDR4 operatīvo atmiņu un ar e RTX 2080 SUPER GPU, Strix SCAR 17 ir sagatavots, lai nodrošinātu nepārspējamu veiktspēju.

Tiem, kas priekšroku dod konkurencei dominējošajai aparatūrai, lai tā būtu arī viegli pārnēsājama, vairs nav jāmeklē nekā cita, kā ROG Strix SCAR 15. Tā 15,6 collu displejs piedāvā tādu pašu līmeņa 300 Hz atsvaidzes intensitāti ar nenoliedzamu Strix SCAR izskatu. To darbina Intel 10. Gen Core i9-10980-HK procesors un ir pieejams līdz pat RTX 2070 SUPER GPU aprīkojumā.

SCAR sērija arī drosmīgi pasludina savas spēļu ierīces ar regulējamiem RGB LED apgaismojuma efektiem, ieskaitot gaismas joslu, kas ir datora pamatnē, tastatūras fona apgaismojumu un apgaismotu RGB logotipu uz klēpjdatora vāka.

ROG Strix G15/17

ROG Strix G15 un G17 darbina 10. Gen Intel Core i7 procesori. GPU opcijas ir līdz RTX 2070 SUPER un nodrošina augstas atsvaidzes intensitātes displejus. Strix G17 un Strix G15 standartā ir aprīkoti ar 144 Hz displejim, taču abi ir pieejami arī ar vēl ātrāku 240 Hz displeja paneli. Turklāt Strix G klēpjdatorus piegādā trīs dažādās krāsu shēmās, lai uzsvērtu personīgo stilu.

Abi modeļi būs pieejami izsmalcinātā ledāja zilajā un oriģinālajā melnajā krāsā. Strix G15 Electro Punk ir jaunums Strix krāsu sērijā. Kontrasts starp tumši slīpēto metālu un kvēlojoši sārto toni ir tik pārsteidzošs, ka ROG tam piešķīra papildu spēļu perifērijas ierīces.

Katrā Electro Punk Strix G15 būs 35 x 17 collu Electro Punk peles paliktnis. Dažos reģionos būs komplekti ar koordinējošām perifērijas ierīcēm, kurās ietilpst klēpjdators un peles paliktnis, kā arī ROG Strix Go Core Electro Punk austiņas, spēļu pele ROG Impact II un mugursoma ROG Ranger. Visi šie izstrādājumi atbalsta Electro Punk krāsu shēmu. Tā ir pilnīga datoru spēļu komplektācija vienā paketē.

Atbildēt

Līdzīgi raksti