Tehnoloģiju jaunumi

ASUS ROG paziņo par pasaulē pirmo HDMI 2.1 sertificēto 4K 120Hz spēļu monitoru

ASUS Republic of Gamers (ROG) paziņoja, ka gaidāmais 43 collu spēļu monitors ir pirmais monitors, kas saņem HDMI 2.1 sertifikātu, nokārtojot visas saderības un validācijas testus, ko veicis vadošais Allion Labs, Inc – starptautisks uzņēmums, kas specializējas produktu testēšanā.

Jaunais ROG monitors ir savienojams ar nākamās paaudzes konsolēm, ar HDMI 2.1 piešķirot tam pilnu joslas platumu līdz 48 Gbps, lai atbalstītu 4K UHD (3840 x 2160) attēlus ar atsvaidzes intensitāti līdz 120 Hz. Automātiski zema latentuma pakāpe arī ļauj spēļu konsolei kontrolēt displeja apstrādes režīmu, par prioritāti nosakot zemu latentumu vai apstrādes kvalitāti atkarībā no satura. Lai nodrošinātu pilnīgu savietojamību ar gaidāmajām HDMI 2.1 ierīcēm, Allion Labs pakļāva monitoru stingriem fiksētās ātruma saišu (FRL) testiem, ieskaitot FRL Electrical, FRL pikseļu dekodēšanu un FRL protokola testus.

ROG ir pirmais partneris, kas sertificēšanai nodrošina HDMI 2.1 spēļu monitoru. Kā vadošajai testēšanas laboratorijai pasaulē, mūsu misija ir nodrošināt produktus vai pakalpojumus pirms to laišanas tirgū. Mēs priecājamies, ka esam daļa no ROG un šī revolucionāra spēļu monitora panākumiem, ”sacīja Braiens Šihs.

Ar nākamās paaudzes spēļu konsoļu gaidāmo iznākšanu šogad vēlāk, ROG ir vesela sērija  ar HDMI 2.1 spēļu monitoru piedāvājums. Šie monitori ir pieejami 27, 32 un 43 collu modeļos.

Kā viens no pasaules vadošajiem spēļu monitoru zīmoliem, ROG pastāvīgi uzlabo, lai spēlētājiem nodrošinātu vismodernākās displeju tehnoloģijas. ROG bija pirmais pasaulē, kas piedāvāja spēlētājiem ROG Swift PG258Q 240 Hz spēļu monitoru, ROG Swift PG43UQ 4K 144 Hz spēļu monitoru un ROG Swift 360 Hz spēļu monitoru.

Atbildēt

Līdzīgi raksti