ASUS atklāj jaunus Zenbook klēpjdatorus 2022. gadam

Janvāra pirmajā nedēļā ASV ASUS prezentēja savu 2022. gada Zenbook premium klēpjdatoru sēriju, kurā iekļauti jauni modeļi, kas ietver pasaulē vadošās tehnoloģijas, inovatīvas un pārdomātas iezīmes un pilnīgi jaunu modernu izskatu.

Zenbook sērija lietotājiem piedāvā elegantus klēpjdatorus, kas ir viegli, parocīgi tiem, kas ceļo, pieejami izmēros līdz 17 collām un tos darbina nākamās paaudzes Intel® un AMD procesori.

Pasākuma ietvaros tika atklāti vairāki Zenbook sērijas klēpjdatori taču vislielāko uzmanību izpelnījās Zenbook 17 Fold OLED (UX9702), pasaulē pirmais 17,3 collu salokāmais OLED klēpjdators un ekskluzīvs Zenbook 14X OLED Space Edition (UX5401ZAS), kura dizains veidots par godu 25. gadadienai kopš pirmā ASUS klēpjdatora nosūtīšanas kosmosā.

Zenbook 17 Fold OLED

Zenbook 17 Fold OLED ir pasaulē pirmais 17,3 collu salokāmais OLED klēpjdators. Tā atšķirīgo displeju izstrādāja ASUS sadarbībā ar Intel un BOE Technology Group.  Šis unikālais klēpjdators lietotājiem piedāvā divu izmēru OLED displeju vienā ierīcē: 4: 3, 17,3 collu lielu, 2,5 K skārienekrānu, kas salokāms vidū, lai izveidotu divus vienlaidu 3: 2, 12,5 collu, 1920 x 1280 displejus. Kad dators ir aizvērts, tas kļūst par īpaši labu sabiedroto ceļā, jo ir tikai 12,5 collas liels, kas ir mazāk par A4 papīra lapu.

ZenBook 17 Fold OLED ietver vairākas viedas mākslīgā intelekta funkcijas, tostarp lietotāja klātbūtnes noteikšanu, izmantojot HD IR kameru; iebūvētu krāsu sensoru ekrāna spilgtuma un krāsas temperatūras automātiskai regulēšanai; un 5 MP tīmekļa kameru ar ASUS 3D trokšņu samazināšanas (3DNR) tehnoloģiju skaidrākiem video zvaniem.

Plūstošu veiktspēju nodrošina 12. paaudzes Intel Core i 7 U-Series procesors, Intel Iris ® Xe grafikas, līdz 16 GB RAM un ātrs 1 TB PCIe ® 4.0 SSD. Lai izveidotu savienojumu ar perifērām ierīcēm, ir pieejami divi USB-C ® Thunderbolt ™ 4 porti, kas nodrošina ilgstošu 75 Wh akumulatora uzlādi un savienojumus ar ārējiem displejiem. Jaunā ASUS ErgoSense Bluetooth tastatūra un skārienpaliktnis nodrošinās ērtu rakstīšanu.

Zenbook 17 Fold OLED būs pieejams iegādei 2022. gada vidū.

Zenbook 14X OLED Space Edition

Pirms divdesmit pieciem gadiem ASUS P6300 klēpjdators vairāk nekā 600 dienas pavadīja Mir kosmosa stacijā, kas bija pirmā pastāvīgi apdzīvotā ilgtermiņa izpētes stacijā kosmosā. Kamēr ASUS klēpjdators atradās kosmosā, Mir saskārās ar strāvas padeves traucējumiem un ugunsgrēkiem, bet klēpjdators misiju pabeidza bez jebkādiem defektiem vai problēmām. P6300 klēpjdators uzstādīja augstu standartu katram nākamajam ASUS izstrādātajam produktam. Jaunais Zenbook 14X OLED Space Edition ir īpašs – tas radīts, lai pieminētu pagātni un turpinātu pētīt robežas un dotos neticamā meklējumos.

Space Edition atbilst īpaši prasīgajiem ASV kosmosa standarta SMC-S-016A testēšanas protokoliem, tādējādi tas spēj izturēt ievērojamas vibrācijas. Šī pakāpe ir 4 reizes lielāka par standarta militāro izturības pakāpi. Turklāt šis klēpjdators spēj darboties ekstrēmos apstākļos. Space Edition spēj pretoties un darboties aukstos apstākļos līdz pat – 24 °C, kā arī karstā vidē līdz pat 61 °C.

Šis klēpjdators ir būvēts tā, lai nodrošinātu plūstošu veiktspēju, ko nodrošina līdz pat 12. paaudzes Intel Core i 9 H sērijas procesori un Intel Iris Xe grafikas, 32 GB RAM, PCIe 4.0 x 4 SSD un WiFi 6E.

Zenbook 14 OLED, Zenbook Pro Duo 15 OLED, Zenbook 14X OLED

Jaunie Zenbook klēpjdatori ir radīti īpaši plāni, viegli, bet jaudīgi. Tie apvieno gaumīgu, modernu dizainu un jaudu, kas nepieciešama 2022. gadam.

Zenbook 14 OLED

Jaunais Zenbook 14 OLED ir jaudīgs, elegants un viegls 14 collu klēpjdators ar ilgstošu augstas ietilpības 75 Wh akumulatoru, kas piedāvā pilnīgi jaunu un mūsdienīgu iespaidu uz progresīvo Zenbook sēriju. Pieejams ar 12. paaudzes Intel Core i 7 P sērijas procesoru (UX3402) vai AMD Ryzen 5000 sērijas procesoru (UM3402).

Zenbook 14 OLED ir izstrādāts, lai nodrošinātu kinematogrāfisku audiovizuālu baudījumu, tam ir 16:10, 2,8K OLED NanoEdge 90Hz displejs un Harman Kardon sertificēts, Dolby Atmos audio. Augstas veiktspējas komponenti ir izvietoti kompaktā šasijā, kas ietver pilnu I/O portu komplektu un iztur prasīgos ASV militārās klases MIL-STD-810H ilgizturības testus.

Jaunās paaudzes Zenbook 14 OLED iepazīstina ar diviem jauniem dizainiem un elegantām jaunām krāsu iespējām: Aqua Celadon vai Ponder Blue (tikai UX3402) un Jade Black (tikai UM3402). UX3402 ir Kintsugi iedvesmots dizains, kura pamatā ir tradicionālā japāņu amatniecība. Abos modeļos ir iekļauts jaunais monogrammas logotips. Klēpjdators aprīkots ar pirkstu nospieduma sensoru uz barošanas pogas, ASUS NumberPad 2.0, kā arī tīmekļa kameru ar ASUS 3D trokšņu samazināšanas (3DNR) tehnoloģiju.

Pro Duo 15 OLED

Atsvaidzinātajam, īpaši jaudīgajam Zenbook Pro Duo 15 OLED tagad ir pieejams jaunākais 12. paaudzes Intel Core i 9 H sērijas procesors kopā ar jaunākajiem Thunderbolt 4 portiem un modernizētu WiFi 6E savienojumu produktivitātes uzlabošanai.

Zenbook 14X OLED

Zenbook 14X OLED tagad darbina līdz pat 12. paaudzes Intel Core i 7 P sēijas (tikai UX5400) vai Intel Core i 9 H sērijas (tikai UX5401) procesori ar NVIDIA GeForce MX550 (tikai UX5400) vai Intel Iris Xe (tikai UX5401). Abi modeļi tagad nodrošina arī jaunāko Intel WiFi 6E savienojamību.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt