Ierīces

Canon jaunie aksesuāri atvieglo kameru pārveidošanu vebkamerās

Ja nesen esat nopircis Canon kameru, nu tai ir vēl kāds pielietojums. Canon vakar paziņoja, ka drīzumā sāks pārdot vebkameru piederumu komplektus, ļaujot Canon lietotājiem vieglāk pārveidot kameras kā augstas kvalitātes vebkameras.

Katram komplektam ir dažādas detaļas, bet visos trīs komplektos ir iekļauts USB kabelis, kas ļauj savienot kameru ar stacionāro vai portatīvo datoru, AC strāvas adapteris un strāvas vads, lai kameru pastāvīgi varētu darbināt ar parastu kontaktligzdu. Nevienā no šiem komplektiem nav statīva.

Canon ir paziņojis par trim tā piederumu komplekta versijām, kas ir pieejamas pasūtīšanai Adorama, Amazon, Best Buy un B & H Photo, un mazumtirgotāji norāda, ka iepriekšpasūtījumā veiktos pasūtījumus paredzēts nosūtīt 25. martā. Divi vispieejamākie komplekti ir saderīgi ar EOS M kamerām (M50, M50 Mark II & M200) un EOS Rebel kamerām (Rebel T3, T5, T6 & T7), no kuriem katrs maksā 89.99 ASV dolārus jeb aptuveni 75 Eur. Dārgāks komplekts, kas darbojas ar EOS RP kamerām, būs pieejams par 159.99 ASV dolāriem jeb aptuveni 134 Eur.

Ja jaunie komplekti šķiet par dārgu, iespējams arī iegādāties trešās puses lādēšanas komplektu un nodrošināt savu USB kabeli. Bet tiem, kuriem vēl nav fotokameras, Canon savā oficiālajā mājas lapā piedāvā iegādāties kādu no tīmekļa kameras sākuma komplektiem kopā ar kameru, kas sākas no 466 ASV dolāriem jeb aptuveni 390 Eur.

Pēdējā gada laikā pandēmijas dēļ vebkameras ir ļoti pieprasītas, jo vairums strādā no mājām un plaši izmanto videokonferenču rīkus. Uzņēmums Canon, tāpat kā tā konkurenti, jau ir izlaidis programmatūru, kas ļauj izmantot Canon kameras kā vebkameras.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti