Jaunā Canon G7 X III kamera ar portreta video un tiešraides straumēšanu YouTube

Canon nesen prezentējis jaunu PowerShot G7 X kameru līniju. Jaunā G7 X III kamerai ir 24-100 mm f/1,8-2,8 objektīvs ar 20 megapikseļu izšķirtspēju. Tai ir iespēja uzņemt portreta video un tiešraidē to straumēt YouTube platformā.

Canon jaunajai kamerai piešķīris neapgrieztu 4K kvalitātes videoierakstu ar 30 kadriem sekundē, ko Canon turpina ieviest daudzām no augstākā gala kamerām. Video straumēšana YouTube platformā tiek īstenota caur WiFi signālu. Kameras uzlādei paredzēts USB-C tipa ports, kā arī tai ir iespējams pievienot papildus ārējo mikrofonu.

Ja esat ieinteresēts fotografēšanai izmantot augstas kvalitātes kompaktkameru, G5 X Mark II domāts Jums. Tai ir saglabāts pavisam maz no 2015. gada oriģinālā G5 X modeļakas bija visai liels. Kameras pamatā ir tāds pats dizains kā G7 X III.

G5 X Mark II galvenās priekšrocības ir tās pop-up (uzlecošais) OLED elektroniskais skatu meklētājs, kas izskatās līdzīgi nesenajiem Sony RX100 modeļiem, un to paplašinātajam tālummaiņas diapazonam.

G7 X III pārdos par aptuveni 749 ASV dolāriem jeb aptuveni 670 Eur. Kamera pieejama melnā vai sudraba krāsā, savukārt G5 X Mark II izmaksās aptuveni 899 ASV dolārus jeb 801 Eur un būs pieejams tikai melnā krāsā.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt