Jaunumi Tehnoloģiju jaunumi

CES laikā Sony atklāj jauno Airpeak dronu

Sony 2020. gada novembrī paziņoja par Airpeak drona projektu, bet nekādas sīkākas tehniskās detaļas par to neatklāja. Beidzot, CES 2021 laikā, uzņēmums atklājis noslēpumaino dronu.

Savā īsajā paziņojumā ražotājs sacīja, ka uzsāks jaunu biznesu, kas vērsts uz “profesionālu fotografēšanu un video ražošanu” 2021. gada pirmajā pusē. Lai gan Airpeak drons sākotnēji izskatās visai liels, pēc Sony domām, tas ir “nozares mazākais dronu veids, ko var aprīkot ar Alpha sistēmu”, kas nozīmē pilna kadra aerofoto un video.

Saskaņā ar demo video, Airpeak spēj iemūžināt iespaidīgus video, pat ceļojot diezgan lielā ātrumā. Sony jaunā drona ieskata video tiek parādīts, kā drons sekojis jaunajai Sony Vision-S elektroautomašīnai sacīkšu trasē un pa kādu sniegotu Austrijas apgabala publisko ceļu

Lai gan Sony ir atklājis ļoti maz detaļas par Airpeak, video un preses relīze ir atbildējušas uz galveno jautājumu par projektu – vai tas būtu patērētāju drons vai augstas klases rīks kinematogrāfistiem? Izskatās ka šobrīd Airpeak dronu ir vērsti uz pēdējo.

Avots: TechRadar

Attēla avots: Sony YouTube video

Atbildēt

Līdzīgi raksti