Sony Xperia 1 IV viedtālruņa dzesēšanas sistēma Xperia Stream

Sony ir laidis klajā viedtālruņa dzesēšanas ventilatora piederumu, kas paredzēts tā Xperia 1 IV viedtālrunim temperatūras pazemināšanai intensīvas spēļu slodzes apstākļos.

Xperia Stream šobrīdir pieejams iepriekšējai pasūtīšanai Japānā par 23 100 jenām (apmēram 162 ASV dolāri), un piegāde ir paredzēta 14. oktobrī.

Šāda veida piederumu mērķis, ko ražojuši arī Asus un Razer, ir ļaut tālruņa procesoram ilgāk darboties ar lielāku ātrumu, novēršot augstas temperatūras rašanos, kas var izraisīt veiktspējas samazināšanos. Asus ir AeroActive Cooler savam uz spēlēm vērstajam ROG Phone klāstam, savukārt Razer nesen izlaida RGB dzesēšanas ventilatoru, kas ir paredzēts pievienošanai jebkuram jūsu izvēlētajam viedtālrunim.

Sony dzesētājs tiek pievienots Xperia 1 IV izmantojot USB, un tā apakšpusē piedāvā četrus papildu portus. Ir USB-C pieslēgvieta uzlādei, Ethernet ports vadu internetam, 3.5 mm ligzda spēļu austiņu pievienošanai un HDMI pieslēgvieta. Ventilatora ātrumu var kontrolēt automātiski izmantojot Sony programmatūru, vai arī varat uzstādīt tā apgriezienus manuāli.

Sony pārdod ne tikai Xperia Stream vienu pašu, bet arī komplektā ar viedtālruni Xperia 1 IV Gaming Edition par 189 200 jenām (aptuveni 1330 USD). Tālruņa versijai, kas tiek pārdota šajā komplektā ir 16 GB RAM, salīdzinot ar 12 GB RAM bāzes Xperia 1 IV modelī.

Šobrīd nav skaidrs, kad un vai dzesēšanas ventilators vai Gaming Edition viedtālrunis tiks izlaists Eiropā un ASV.

Theverge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt