Apskati Video

Darba ražīguma celšanas pele…

Tu esi atzvēlies savā biroja krēslā, pārlapo interneta plašumus, Tu laiski braukā ar peli pa ekrānu un klikšķini visur. Tad kaut kādā dzīves brīdī Tevi pārņem apziņa, ka atkal ir jāpastrādā. Bet ta klabināšanās pa taistiņiem, un šīs dažas pogu kombinācijas uz klaviatūras Tev reāli jau krīt uz nerviem. Tu varētu taču savas ierastās kombinācijas nospiest ar vienu klikšķi, nevis visu laiku atrauties no peles, lai sabakstītu kaut ko uz klaviatūras.

Sveiks, Patērētaj!

Es esmu Lauris un ir pienācis kārtējais izlaidums Konsumer video!

Ja nekad neesi strādājis ar datorpeli, kura ir dārgāka par 15eur, tad Tev varētu būt grūti pieņemt domu ka ir populāras peles, kuras maksā vismaz x3 vairāk par ierasto pelīti, kuru Tev bieži nodrošina darbadevējs, jeb esi vienkārši Rimčikā nopircis pa lēto, jo neko vairāk jau nevajag.

Pavej, Logitech MX Anywhere 2 produktivitātes pele. Kas tā tāda ir vairāk var uzzināt noskatoties video. Logitech teju visiem cilvēkiem vienmēr asociēsies ar klaviatūrām un pelēm un viņi paši arī piedāvā pilnu produktu klāstu pelēm. Paskatīsimies tīri no skaitļu viedokļa

Rādītājs Lēta pele MX Anywhere 2
DPI ( jutība) ~400-800 DPI 400-1200 DPI
Pogu skaits ~3 6
Rullīša kustības virzieni 2 4
Baterija AA, vai AAA Iebūvēta
Savienojumi Vads vai caur USB Bluetooth puļķi USB bluetooth puļķis, vai pa tiešo ar datora Bluetooth
Pogu ieprogrammēšana
Prieks par smuku, ērtu peli

Tātad kā jau Tu mani pēc dažiem objektīviem un dažiem subjektīviem rādītājiem, parasta pele pat īsti nevar izrādīt konkurenci dārgākām pelēm.

Bet ja ķidā šo konkrēto peli un paskatās uz tās konkurentiem, tad ir jāsaka, ka tādu nav nemaz tik daudz un tie, kuri būtu konkurētspējīgi cenas ziņā ir vai nu x2 dārgāki.

Kas man visvairāk kaitināja šajā pelē bija tas, ka tai ir vajadzīgs ~1 sekundes reakcijas laiks lai sāktu darboties, ja Tu esi atgājis no datora uz ilgāku laiku. Darba datoram pat bija jāiet Bluetooth uzstādījumos, lai saspaidītu dažas funkcijas, lai datoram esot aizslēgtam, tas neatvienotu Bluetooth ierīces. Tas dažreiz lika frustrācijā besīties, ka atkal jāpievieno pele pa jaunu. Tiesa pēc šo iestādījumu koriģēšanas, šis vairs netika novērots.

Neskatoties uz to, man tāpat ir pierastie plusi un mīnusi ko teikt par šo ražojumu.

+ Pogu skaits

+ Kopējā kvalitāte

+ Baterijas darbības laiks

+ Programmējamās pogas

+ Savienošana ar vairākiem datoriem

+ Sensors, kurš ļauj ar peli strādāt uz visām virsmām

+ Dizains

– Varēja būt nedaudz lielāka

– Cena Latvijā

– Darbības aizture “atmodinot” datoru

– Apziņa, ka Anywhere 2S pārslēdzas starp datoriem bez manuālas pārslēgšanas

Un kādas ir Tavas domas par produktivitātes pelēm? Kurā “nometnē” var peiskaitīt Tevi? Pie tiem, kuriem pele ir vienkārši pele un vairāk par 5€ neizmetīsi, jeb tomēr esi nosacīti gurmāns un novērtē kvalitatīvu peli, it īpaši ja ar to vēl var personalizēt? Droši raksti komentāros!

 1. MeistarsUnVergs says:

  Tema mudak, avtor gavno! Tie miniatūrie USB puļķi ar kuriem savienojas pele ar datoru NAV Bluetooth!! Visbiežāk tiek izmantots ražotāja specifisks protokols 2.4GHz frekvencē.

  Raksts tīrs kopij-peists Logitech peles reklāmai. Reklamētā pele starp citu, nav slikta, bet arī nav laba. Pašam tiek lietota caur vadu Razer Orochi 2013 kura maksā 65EUR

  • Ir puļķis, kurš, esot precīzam, ir vienojošais resīvers. Domāts lai tam var pievienot vairākas Logitech ierīces vienlaicīgi. Ja nemaldos, tad līdz pat 6ām. Ja citu ierīču mājās nav, tad pēc tā īstas nepieciešamības nav. Jo ja arī pazūd, tādus var nopirkt atsevišķi klāt. Man pele ir savienota ar visām 3 ierīcēm caur to Bluetooth savienojumu.

 2. ir divu veidu peles: lētas un labas…
  personīgi nekad neesmu uzskatījis, ka logitec taisa labas peles, ko gan nevarētu teikt par klavierēm… bet lielākajai daļai basic jūzeru, logitec ir pilnīgi pietiekami…
  autoram – ieteiktu labāk izpētīt tēmu, par ko ir stāsts… diezgan nepārliecinoši brīžiem izklausās… piem. par satvēriena tipiem esi ko interesējies? tas tieši ietekmē to, cik lielu peli būs ērti lietot…

  pats lietoju Steelseries Sensei Raw – formas, kvalitātes un funkciju dēļ…

Atbildēt

Līdzīgi raksti