Logitech jaunās Brio 500 sērijas tīmekļa kameras un Zone Vibe 100 austiņas

Logitech atklāja divas jaunas produktu sērijas — Brio 500 tīmekļa kameras un Zone Vibe 100 austiņas, kas izstrādātas, domājot par mainīgām hibrīda darbinieku vajadzībām.

Nesenais pētījums liecina, ka vairāk nekā 89% attālināti strādājošo pieaugušo, cīnās ar nepatīkamiem kameras leņķiem, nepietiekamiem apgaismojuma apstākļiem un redzes lauka ierobežojumiem, izmantojot iebūvēto klēpjdatora kameru. Brio 500 tīmekļa kameras un Zone Vibe austiņas risina problēmas, ar kurām saskaras attālināti strādājošie lietotāji, vienlaikus modernizējot darba un spēļu pieredzi. Abas ierīces atvieglo IT pārvaldībai aprīkot savu organizāciju attālināto un hibrīdo darbaspēku videi draudzīgā ilgtspējīgā veidā.

Daudzi attālināti un hibrīda strādājošie darbinieki joprojām ir nepietiekami aprīkoti un cīnās ar pirmspandēmijas laikmeta risinājumiem,” sacīja Skots Vārtons [Scott Wharton], Logitech Video Collaboration ģenerāldirektors. “Mūsu novatoriskais jaunais Brio tīmekļa kameru un Zone Vibe austiņu žanrs atsaucas uz mūsdienu darbinieku aicinājumiem, kuriem nepieciešama biznesa līmeņa kvalitāte, stils un pieņemama cena darbam un spēlēm. Transformācijas iezīmes, piemēram, Brio Show Mode, paver jaunas koplietošanas iespējas skolotājiem, dizaineriem un arhitektiem, lai viegli attēlotu fiziskus objektus, piezīmes un skices attālināti, izmantojot video.”

Brio 500 tīmekļa kameras

Brio 500 sērija ir jauna tīmekļa kameru klase, kas risina visizplatītākās videokonferenču problēmas, kas radīta tiem, kas vēlas uzņēmuma līmeņa audio un video kvalitāti, personalizāciju un aizraujošāku pieredzi videozvanos. Brio 500 sērija ievieš funkciju Show Mode, kas atvieglo skiču vai citu fizisku objektu koplietošanu uz galda. Ar novatorisku montāžas sistēmu un iebūvētu sensoru, kas ļauj lietotājiem noliekt kameru uz leju, lai fokusētos uz objektiem, Brio automātiski apgriež attēlu, lai videozvanos atveidot pareizo orientāciju.

Stilīgs dizains un modernas krāsas — grafīts, pelēkbalta un rozā — sniedz cilvēkiem brīvību pielāgot savu darbstaciju atbilstoši savai personībai un gaumei. RightSight tehnoloģija (iespējota, izmantojot Logi Tune) automātiski ierāmē lietotāju, pat ja tas atrodas kustībā, savukārt iebūvētās inovācijas, piemēram, RightLight 4, automātiski koriģē nestandarta apgaismojumu.

Zone Vibe austiņas

Logitech jaunā Zone Vibe sērija ir pirmās bezvadu austiņas tirgū, kas apvieno biznesa līmeņa veiktspēju ar komfortu, stilu un pieejamību. Pieejamas arī grafīta, pelēkbaltā un rozā krāsās, tās ir izstrādāti tā, lai būtu ērti visu dienu sadarboties ar kolēģiem un sazināties ar ģimeni. Šīs vieglās pār ausīm pārliekamās austiņas sver tikai 185 gramus, un tām ir mīksts trikotāžas audums un atmiņas putas.

Logitech jaunās tīmekļa kameras un austiņas palīdz darbiniekiem uzplaukt mūsdienu hibrīda laikmetā — tās ir pietiekami profesionālas darbam birojā, lieliski piemērotas darbam no mājām, vienlaikus atvieglojot IT komandām iespēju palīdzēt lietotājiem sasniegt visaugstākos sniegumus un rīkoties pareizi mūsu planētas labā.

Ilgtspējība

Brio 500 sērijas un Zone Vibe austiņas ir sertificētas oglekļa-neitrālas, kas nozīmē, ka produktu radītā oglekļa ietekme ir samazināta līdz nullei, pateicoties Logitech ieguldījumiem oglekļa emisiju kompensēšanas un aizvākšanas projektos. Brio 500 plastmasas detaļās ietilpst sertificēta otrreizēji pārstrādāta plastmasa: 68% grafītam un melnai krāsai un 54% pelēkbaltai un rozā krāsai. Zone Vibe ir izgatavots no vismaz 25% pārstrādātas plastmasas.

Abas produktu grupas ir iepakotas papīrā, kas nāk no FSC® sertificētiem mežiem un citiem kontrolētiem avotiem.

Cenas un pieejamība

Brio 500 tīmekļa kameru sērija un Zone Vibe 100 austiņas būs pieejamas vietnē logitech.com un pie citiem globālajiem mazumtirgotājiem 2022. gada septembrī. Brio 500 tīmekļa kameru sērijas ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir EUR 139.99. Zone Vibe 100 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir EUR 119.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt