Jaunā 1Password funkcija ļauj koplietot paroles ar vienkāršu saiti

Lai gan parasti nav ieteicams koplietot savas paroles ar citiem, dažreiz tas ir nepieciešams. 1Password paroļu pārvaldnieks savā bloga rakstā raksta, ka izveidojis jaunu funkciju Psst!, kas ļaus izveidot drošu saiti, ar kuru koplietot paroli.

Pēc noklusējuma izveidotās saites ir derīgas septiņas dienas, bet šo iestatījumu iespējams mainīt arī uz 30 vai 14 dienām, vienu dienu, vienu stundu vai pēc tam, kad persona tās ir apskatījusi.

1Password lietotāji var arī atļaut informāciju skatīt ikvienam, kam ir saite vai arī koplietot to tikai ar personām, kuru e-pasta adreses viņi ir norādījuši. Kad lietotājs uzņēmuma paroļu pārvaldniekā izvēlas opciju “Saite uz koplietošanu”, viņš var nosūtīt saiti tieši programmā vai arī caur jebkuru citu saziņas kanālu.

Kad adresāts atver koplietojamo saiti savā pārlūkprogrammā, viņš tiek novirzīts tieši uz koplietotā vienuma tīmekļa skatu vai arī viņš saņems e-pasta ziņojumu ar vienreizējo pārbaudes kodu, ja persona, kas koplietoja saiti, sākotnēji ir norādījusi personas, ar kurām vēlas to koplietot.

Pēc pārbaudes lietotāji, kas saņēmuši saiti, redzēs koplietojamā vienuma tīmekļa skatu tieši tā, kāds tas ir 1Password. Tas nozīmē, ka, ja ir papildu lauki, piemēram, piezīmes, drošības jautājumi vai kas cits, adresāts redzēs arī šos laukus. Ja adresāts ir arī 1Password lietotājs, viņš var saglabāt kopiju.

Lietojot jauno funkciju, lietotāji koplieto esošo skatu. Tas nozīmē, ka, ja koplietojat paroli, citi lietotāji vienumu var skatīt tikai tādā veidā, kāds tas bija koplietošanas laikā. Ja pēc tam tas tiks mainīts, adresāti nevarēs skatīt atjaunināto versiju, bet tikai oriģinālo kopiju.

Avots: Tech Radar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

  1. Skatīt paroli ikvienam, kam ir saite…. Ar to arī drošība beidzas.
    Iztestē pattern un aiziet, bots gatavs.
    Dalīties ar parolēm nekad nav un nebūs droši, ja paroli zin vairāk par vienu cilvēku, vairs nav droši.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt