No Ticketmaster nozagti 500 miljonu lietotāju datu

Ticketmaster, šķiet, ir piedzīvojuši ievērojamu datu zādzību, zaudējot simtiem miljonu lietotāju privātos datus. 

Ziņojums no Hackread apgalvo, ka grupa, kura zināma kā ShinyHunters publicējusi 1.3 TB izmēra datubāzi ar kompromitētiem lietotāju datiem. Tā kļuvusi pieejama nesen atjaunotajā BreachForums kriminālajā vietnē.

Datubāze satur 560 milj. klientu privāto informāciju, ko iespējams iegādāties. To skaitā ir ne tikai maksas dati, bet arī vārdi, adreses, e-pastus, telefona numuri, pirkumu un pasākumu informācija, pat daļēji veiktu maksājumu karšu dati. Daļēji veiktu maksājumu dati ietver kartes īpašnieka vārdu, pēdējos 4 kartes skaitļus, derīguma termiņu un dažas klientu krāpšanas detaļas.

Publisks sauciens Ticketmaster

Kriminālā organizācija pieprasa 461 tūkst. EUR par datu bāzi. Pirms tika sniegta iespēja to iegādāties, ShinyHunters uzrunāja Ticketmaster-Live Nation, lai izspiestu naudu. Taču uzņēmums nav atbildējis šim mēģinājumam.

Informācijas noplūdes laiks ir diezgan interesants, ņemot vērā neseno BreachForums atjaunošanu. Tas ir viens no pasaulē populārākajiem “pazemes” hakeru forumiem. Šī datu noplūde notiek vien nedēļas pēc tā, ka foruma darbību apturēja FBI un vienu no tā galvenajiem administratoriem arestēja. 

Otrs galvenais adminstrators bija neviens cits kā ShinyHunters, hakeru kolektīvs, kurš lielās ar to, ka šobrīd ir ārpus FBI redzesloka.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt