Samsung tālruņi sākuši patvaļīgi izsūtīt foto citiem kontaktiem

Pirms dažām dienām sākušas birt sūdzības, ka viedtālruņi Samsung Galaxy S9, S9 Plus un Note8 sākuši patvaļīgi izsūtīt fotoattēlus no galerijas nejauši izvēlētiem kontaktiem no adrešu grāmatas. Pie tam nav iespējams ne ietekmēt šo procesu, ne arī uzzināt, kas kuram aizsūtījies. Kāds Reddit lietotājs sūdzējās, ka draudzene saņēmusi visu viņa galeriju. Kāds cits ziņoja, ka foto nosūtījušies viņa sievai. Samsung preses dienests apstiprināja minēto faktu:

“We are aware of the reports regarding this matter and our technical teams are looking into it. Concerned customers are encouraged to contact us directly at 1-800-SAMSUNG.”

Izrādījies, ka ar terorismu nodarbojas preinstalētā SMS/MMS aplikācija Samsung Messages. Ja kādam uz Samsung tālruņa ir foto, kurām nekādā gadījumā nevajadzētu izkļūt ārpusē, iesaka aplikācijai noslēgt piekļuvi tālruņa atmiņai, un lietot kādu alternatīvo SMS lietotni, piem. Googles Android Messages.

Nekas nav zināms par citiem Samsung viedtālruņiem, uz kuriem arī instalēts Samsung Messages. Visi minētie gadījumi notikuši ASV; Eiropā pagaidām mierīgi.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

  1. “Kāds cits ziņoja, ka foto nosūtījušies viņa sievai. ”
    Tev būs zināt, ka savas mīļākās kailfoto uz Samsunga neturēt, nosūtīsies vēl sievai.
    Pērc Aiponu.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt