Jaunumi Tehnika

DJI piedāvā garantiju, lai nomainītu dronu, ja tas aizlido

DJI, populārais dronu ražotājs, nu piedāvā nopirkt papildus garantiju saviem Mini 2 un Mavic Air 2 droniem, un aizvietot tos, ja tie aizlido. Aizbēguša drona nomaiņa uzņēmumam izmaksā 225 ASV dolāri par Mini 2 un 399 ASV dolāri par Mavic Air dronu. Klientiem tiek piedāvāts maksāt garantiju 50 ASV dolāru apmērā par Mini 2 dronu un 80 ASV dolāru apmērā par Mavic Air dronu.

Klienti, kuriem ir pagarinātā garantija, var pieteikties uz jauno garantiju. Pagarinātā garantija ļauj arī nomainīt dronu līdz 2 reizēm gadā par 50 ASV dolāriem katru reizi, ja gadās to sabojāt. Jaunā dronu aizlidošanas garantija gan piedāvā vienas nomaiņas reizes limitu, taču, ja tomēr gadās, ka jaunais drons atkal aizlido, iespējams izvēlēties 2 gadu garantiju, kas maksā vairāk, taču sedz 3 dronu sabojāšanās gadījumus un 2 aizlidošanas gadījumus. DJI garantija nesedz gadījumus, kuros drons pazūd vai tiek nozagts.

Protams, ikviens cer, ka viņu drons tā vienkārši neaizlidos. Taču DJI min, ka tas var notikt, lidojot sarežģītās vidēs vai vietās ar signālu traucējumiem vai spēcīgu vēju.

Ja esat jauns dronu pasaulē, DJI jaunā garantija šķiet visai izdevīga, lai nepieciešamības gadījumā aizvietotu pazudušo dronu. Taču aktuāls paliek jautājums, cik liela ir uzņēmuma kapacitāte mainīt šādus “aizlidojošus” dronus?

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti