Jaunumi

DJI varētu izmantot savu dronu tehnoloģiju pašbraucošiem auto

DJI pēdējo gadu laikā ir kļuvis par vienu no populārākajiem dronu ražotājiem pasaulē, par kuru ir dzirdējis teju katrs. Šī atpazīstamība uzņēmumam varētu būt visai noderīga, uzsākot savu darbību citā nozarē.

Drone DJ ziņo, ka potenciāli noplūdušie reklāmas materiāli, norāda, ka slavenais dronu ražotājs plāno piegādāt sensorus pašbraucošām automašīnām.

Kāds Twitter lietotājs dalījās ar attēlu, kas liecina, ka DJI jau ir sācis veidot inženiertehnisko komandu, lai strādātu pie automašīnu autonomās braukšanas tehnoloģijas.

Lai gan šāds mārketinga materiāls, protams, nenozīmē, ka uzņēmums izmēģinās savu veiksmi citā nozarē, DJI vairāku gadu pieredze, izstrādājot attēlveidošanas tehnoloģiju saviem droniem, padara to par visai labu kandidātu pašbraucošo automašīnu tirgū.

DJI varētu sniegt savu pieredzi 360 grādu automašīnu kameru izstrādē, aklo punktu monitoringā, kā arī LiDAR tehnoloģijas (lāzeru izmantošana, lai noteiktu priekšmetu dziļumu un attālumu) izstrādē un ieviešanā.

Patiesībā DJI droniem un to produktiem jau tiek izmantota tā pati tehnoloģija tikai neliela mēroga ierīcēs, piemēram, DJI Marvic Air 2 ir šķēršļu sensors.

Kāds cits ķīniešu tehnoloģiju blogeris nesen savā Geekpark forumā minēja “DJI Automotive” zīmola nosaukumu, kas varētu atspoguļot uzņēmuma centienus iekļūt pašbraucošu automobiļu tirgū. Protams, šis viss šobrīd ir tikai baumu līmenī, taču arī šīm baumām ir vairāki avoti, kas liecina, ka uzņēmums iespējams patiesi interesējas par jaunu nozari. Jebkurā gadījumā būs interesanti sekot līdzi notiekošajam.

Avots: TechRadar

 

Atbildēt

Līdzīgi raksti