DJI droni drīkst lidot virs pūļiem, ja tiem ir izpletnis

Visu šo laiku komerciāliem un personīgiem droniem nav atļauts lidot pāri cilvēku grupām. Protams, drošības dēļ. Indemnis drone, kas aprīkoti ar izpletni to tagad var darīt. Uzņēmuma produkts tikai sertificēts, lai ļautu likumīgi lidot ar droniem virs mazām cilvēku grupām. Šī ir pirmā reize, kad šāda ierīce saņēma sertifikātu.

Pēc Indemnis sacīcā, Nexus sistēmas siksnas tiek piestiprinātas pie DJI droniem un darbojas kā drošības pasākums, ja drons pēkšņi krīt vai pārstāj darboties. Sistēma ir aprīkota ar sensoriem, kas var noteikt, vai lidojuma laikā rodas kādas problēmas. Ja kaut kas noiet greizi, izpletni aktivizē ballistiskais palaidējs. Uzņēmums apgalvo, ka izpletnis iznāk ar ātrumu 90 jūdzes stundā prasot tikai 30 milisekundes. Izpletnis iznāk no speciālas caurules, lai izpletnis būtu prom no paša drona un to propelleriem.

Lai saņemtu atļaujas sertifikātu dronu izmantošanai virs cilvēkiem, Nexus izpletnim bija jāiziet 45 funkcionalitātes testi, kas pārbauda sistēmas izmantošanu piecos dažādos neveiksmes scenārijos. Indemnis sistēma ir pieejama jau šodien DJI Inspire 2 droniem. Uzņēmums plāno piedāvāt versiju ar aprīkotu izpletni Matrice 200 un 600 sērijas dronām līdz 2019. gada beigām.

Avots: engadget.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt