Amazon Video laidis klajā jaunu abonementa plānu ar reklāmām

Pēdējā laikā vairāki filmu un seriālu straumēšanas pakalpojumu sniedzēji sākuši piedāvāt lētākus abonementu plānus, kas iekļauj reklāmas. Internetā nu jau kādu laiku baumo, ka arī Amazon Video plāno ieviest šādu risinājumu. Nu tas ir noticis – Amazon Video ir paziņojis par jaunu plānu Prime Video Lite, kas ir nedaudz lētāks un iekļauj reklāmas. Pagaidām gan plāns pieejams tikai Indijā.

Cik tad īsti maksā jaunais abonementa plāns? Indijas ziņu portāls Mint ziņo, ka jaunais plāns maksā aptuveni 11,15 Eur mēnesī. Standarta plāns Indijā maksā aptuveni 16,73 Eur mēnesī.

Pagaidām nav pieejama vairāk informācija par uzņēmuma plāniem jauno abonementu ieviest arī citur. Iespējams, uzņēmums eksperimentē, sākumā to piedāvājot tikai vienā valstī, lai noskaidrotu aptuveno pieprasījumu pēc tā.

Personas, kas reģistrēsies Prime Video Lite kontam, varēs straumēt neierobežotas filmas un TV pārraides. Tāpat kā reklāmu atbalstītie abonementi Netflix un Max, arī Prime video Lite neatbalsta vairākas funkcijas. Saskaņā ar Mint lietotāji vienlaikus saturu var straumēt tikai divās ierīcēs. Abonenti savas iecienītākās filmas un TV seriālus varēs skatīties tikai HD, nevis 4K HDR un Dolby Atmos. Video nebūs iespējams arī straumēt tīmekļa pārlūkprogrammā, bet būs jāizmanto lietotne.

Avots: Mint

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt