Apple apstiprina problēmu, kas neļauj saglabāt viedtālruņa lietošanas ierobežojumu bērniem

Apple, Screen Time

Ja jūsu bērns ir noslēpumaini izvairījies no viedtālruņa lietošanas laika ierobežojumiem, ko iestatījāt Apple ierīcē, Wall Street Journal, iespējams, zina, kāpēc. Konstatēts, ka kāda programmatūras kļūda jau mēnešiem neļauj pareizi saglabāt noteiktus ekrāna laika ierobežojumus, kas iestatīti, izmantojot ģimenes koplietošanas sistēmu. Bijis paredzēts, ka Apple šo problēmu novērsīs maijā, taču acīmredzot tā jorpojām ir aktuāla.

Apple Family Sharing sistēma ļauj vecākiem noteikt lietošanas ierobežojumus savu bērnu ierīcēm. Viena no galvenajām funkcijām ir spēja pārraudzīt un ierobežot konkrētu lietotņu un ierīces lietošanu kopumā, izmantojot rīku, ko sauc par Screen Time. Journal ziņo, ka iestatījums, ko sauc par Downtime, kas bloķē piekļuvi visai ierīcei pēc noteikta tās izmantošanas laika, dažas reizes nesaglabājas. Lietotāji ziņojuši, ka centušies iestatījumus saglabāt vairākas reizes pirms tie sākuši strādāt. Tikmēr bērniem, iespējams, bijusi ilgāka piekļuve ierīcei, nekā vecāki vēlējušies.

Apple apstiprināja esošo kļūdu un sacīja, ka strādā pie risinājumiem, taču konkrēts laika grafiks pagaidām nav zināms. “Mēs apzināmies, ka dažiem lietotājiem var rasties problēma, kad ekrāna laika iestatījumi tiek negaidīti atiestatīti,” laikrakstam The Journal pavēstīja Apple. “Mēs šo problēmu uztveram nopietni un turpināsim strādāt pie atjauninājumiem, lai uzlabotu situāciju.”

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt