Avatars: Ūdens ceļš – kase tuvojas 1 miljarda ASV dolāru atzīmei biļešu pārdošanā visā pasaulē

Džeimsa Kamerona režisētā filma Avatars: Ūdens ceļš šobrīd ieņem trešo vietu kā 2022. gada pelnošākā filma.

Filmas Avatars: Ūdens ceļš kases ieņēmumi ir tuvu tam, lai sasniegtu 1 miljarda ASV dolāru robežu. Kopš otrdienas beigām Džeimsa Kamerona vairākkārt atliktais filmas turpinājums pasaules kasēs ir iekasējis 955 miljonus ASV dolāru, pakāpjoties uz trešo vietu 2022. gada pelnošāko filmu topā

Tikai divu nedēļu laikā pēc iznākšanas Avatars: Ūdens ceļš apsteidza Melnās Panteras kases rādītājus: Wakanda Forever un Minions: The Rise of GruKā ziņots, 400 miljonu dolāru budžeta projekts drīzumā sasniegs 1 miljardu dolāru, konkurējot ar vienīgajām divām filmām, kurām tas šogad ir izdevies.

Toma Krūza vadītais Top Gun: Maveriks pasaules kasēs nopelnīja 1,4 miljardus dolāru, bet Krisa Prata vadītā filma Jūras laikmeta pasaule (Jurassic World Dominion), neskatoties uz negatīvajām atsauksmēm, ir nopelnījusi 1,003 miljardus dolāru.

Tomēr, lai “Avatars 2” varētu izlīdzināties, filmai vēl ir tāls ceļš ejams, jo Kamerons lēš, ka tai jābūt “trešajai vai ceturtajai pelnošākajai filmai vēsturē”. Tas būtu aptuveni 2 miljardi ASV dolāru pasaules kases ieņēmumu, kas pašlaik pieder viņa paša veidotajai katastrofu romāna filmai Titāniks un filmai Zvaigžņu kari: Spēks mostas.

Ņemot vērā šos skaitļus, filma Avatars: Ūdens ceļš izrādās veiksmīga Disney un 20th Century Studios – kopā ar to, ka līdz Ant-Man and the Wasp gandrīz nav lielas Holivudas konkurences: Quantumania iznāk februārī.

Filma Avatars: Ūdens ceļš pašlaik tiek izrādīta kinoteātros visā pasaulē.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt