Lotus veido jaunu, vieglu un modernu elektroauto arhitektūru

Jau kādu laiku zināms, ka Emira V6 būs Lotus pēdējais iekšdedzes dzinēja automašīnas modelis. Līdz šim uzņēmums ir klusējis par to, kādi būs nākamās paaudzes automobiļi no tehniskā viedokļa. Tagad, pateicoties otrdien izskanējušam paziņojumam, šī aina kļūst nedaudz skaidrāka.

Lotus ir parādījis savu Lightweight Electric Vehicle Architecture (LEVA), kas ir ne tikai vieglas, bet arī modulāras elektroautomašīna uzbūve. Ražotājs apgalvo, ka LEVA konstrukcijas aizmugurējais rāmis ir par 37% vieglāks nekā tas, kas atrodams gaidāmajā jau tā vieglajā Emira V6.

Lotus ir paudis informāciju par trim dažādām uz LEVA bāzētu transportlīdzekļu konfigurācijām ar diviem dažādiem akumulatoru bloku izkārtojumiem. Viens no komplektiem ir paredzēts automašīnai ar 4 sēdvietām, un tajā var ievietot līdz pat 66,4 kilovatstundām lielu akumulatoru, kas būtu izvietots uz grīdas.  Pārējās divas ir divvietīgas automašīnas versijas, kurās var izmantot 66,4 vai 99,6 kilovatstundu akumulatorus, kurus šajā gadījumā ražotājs izvietotu aiz sēdekļiem nevis uz grīdas

Automašīnu ražotājs plāno izmantot LEVU saviem transportlīdzekļiem un arī Lotus Engineering klientiem. Iespējams, ka jau pēc dažiem gadiem uz ielām redzēsim šādas uzbūves automašīnas.

Avots: CNET

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt