Programmatūra

EA spēles varētu atgriezties Steam veikalā

Ja runa ir par spēļu izplatīšanas platformām, Steam ir lielākoties zināma ikvienam. Pēdējos gados arvien vairāk lielie spēļu izstrādātāji, laiž klajā paši savas platformas, kā piemēram, EA laidis klajā Origins, un Epic laidis klajā Epic Game Store spēļu veikalu. Parasti uzņēmumi, kam pieder šādas platformas, izvēlās savas spēles izplatīt tikai tajās.

Tas ir visai loģisks lēmums, jo kāpēc lai uzņēmums maksātu kādam citam par savas spēles izvietošanu veikalā? Iespējams, ka spēļu piedāvāšana dažādās platformās nav nemaz tik slikta ideja un šobrīd izskatās, ka EA varētu atkal savas spēles piedāvāt Steam platformā.

Šis spriedums ir balstīts uz ziņu, ko uzņēmums publicēja Twitter kontā. Lai gan EA neko skaidri nav teicis par atgriešanos Steam, tas ir tas, ko daudzi spēlētāji ar publicēto ziņu ir sapratuši. Ziņā ir publicēta krūze ar EA logo, no kuras nāk tvaiks, kas angliski nozīmē steam.

Arī kāds cits Twitter lietotājs ar lietotājvārdu @RobotBrush ir atradis dažus pierādījumus, kas šo šīs baumas varētu apstirpināt.

Šobrīd nav skaidri zināms, kad un vai tas notiks. Šī ir lieliska ziņa tiem, kam Steam maciņos ir palikušas monētas, kā arī tas nozīmē, ka nebūs vairs jādodas uz vairākām platformām, lai atrastu sev interesējošās spēles. Vai šādu soli laika gaitā spers arī citi uzņēmumi?

Avots: ubergizmo

  1. Tas jau tagad normali. Laiki pagājusi ka attiecīgā izstrādataja spēles ir tikai viņu veikalā. Ļoti ierobežo potenciālos pircējus.
    Tagad jau vienkārši vajag attiecīgā izstrādātāja launcherus un viss. Stīma jau vairāku izstrādatāju spēles tā darbojas – nospied ‘play’ stīmā, viņš palaiž attiecīgo izstradātāja launcheri caur kuru spele palaižas.
    Tādā ziņā spēli var pārdot citos(konkurenta) veikalos, bet spēles ‘ekskluzivitāte’ ir piesaistīta izstrādātajam.

Atbildēt

Līdzīgi raksti