Steam tērzēšana pieejama tagad arī Android un iOS aplikācijās

Steam mobilā versija jau ir kādu laiku. Lietojumprogramma sniedza jums jaunu Steam pieredzi, bet tam trūka būtiskas funkcijas, piemēram, tērzēšana. Šodien Valve paziņoja, ka jaunā Steam Chat mobilā lietotne ir pieejama kā bezmaksas tērzēšanas lietotne iOS un Android platformām.

Lietojumprogrammā ir daudzas Steam Client darbvirsmas tērzēšanas galvenās iezīmes, tostarp:

  • Draugu saraksts – redziet, kurš ir spēlē vai tiešsaistē. Nekad nepalaidiet garām iespēju uzspēlēt ar draugu.
  • Saturīga tērzēšana – tērzēšana kļūst vēl labāka, izmantojot videoklipus, tweets, GIF, Giphy, Steam emocijas.
  • Uzaicinājuma linki – pievienojiet jaunus draugus Steam ar linku. Uzģenerējiet ielūguma saiti, kuru varat pievienot tekstam vai e-pastam.
  • Pielāgojami paziņojumi – mobilie paziņojumi nozīmē, ka jūs nekad nepalaidīsiet garām ziņu vai spēles uzaicinājumu. Jūs varat pielāgot savus paziņojumus vienam draugam, grupas tērzēšanai un tērzēšanas kanālam.
  • Grupu tērzēšana – Grupas atvieglo to, kā uzturēt kontaktus ar savām kopienām un organizēt spēļu vakaru ar saviem labākajiem draugiem.

Lietojumprogrammu varat iegūt Apple App Store un Google Play veikalā, izmantojot iekļautās saites. Lietojumprogramma joprojām ir salīdzinoši jauna, un Valve vēlas jūsu atsauksmes par to. Pēc Valve domām, lietotnes turpmākā versija var ietvert arī balss funkciju. Steam Mobile lietotne redzēs būtiskus uzlabojumus, kas vērsti uz konta drošību, piemēram, labākas Steam Guard iespējas, QR kodi un viena pieskāriena pieteikšanās un uzlabota lietotņu navigācija.

Avots: wccftech.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt