Steam Link Anywhere beta

Valve paplašina spēļu straumēšanas pakalpojumu. Tikai pirms 2019.gada spēļu izstrādātāju konferences uzņēmums paziņoja par Steam Link Anywhere izlaišanu, kas ir jauna funkcija, kas ļaus spēlētājiem attālināti piekļūt un spēlēt savas iecienītākās spēles uz jebkuras ierīces ar Steam un interneta pieslēgumu.

Pašlaik beta versijā Steam Link Anywhere ir pieejama Steam Link aparatūrā vai izmantojot Steam Link lietotni. Kad tā ir instalēta, lietojumprogramma būtībā padara jūsu spēļu bibliotēku jums pieejamu jebkur. Tas nozīmē, ka jūs varat straumēt savas iecienītākās spēles no sava datora uz citu datoru, Android ierīci vai Android TV. (Apple joprojām bloķē Steam lietotni, tāpēc jūs nevarēsiet spēlēt spēles iOS vai Apple TV.) Iepriekš lietotne darbojās tikai personas mājās ar iekārtām, kas savienotas ar to pašu tīklu.

Steam Link Anywhere darbībai vienīgās prasības – izņemot lietotnes instalēšanu gan jūsu mājas, gan tālvadības ierīcēs – ir labs augšupielādes ātrums no jūsu datora un spēcīgs tīkla savienojums ierīcei, kurā vēlaties spēlēt spēli.

Steam Link Anywhere, kas ir pieejama Steam Link lietotnes beta versijā 688, ierodas tieši pirms GDC 2019, kur ir sagaidāms, ka vairāki konkurenti demonstrēs līdzīgu tehnoloģiju. Google ir sagatavojusi lielo spēļu paziņojumu, kas noteikts 19. martā, kas, domājams, ir uz mākoņiem balstīta spēļu straumēšanas pakalpojums, izmantojot uzņēmuma Project Stream tehnoloģiju. Microsoft ir arī strādājusi pie savas straumēšanas spēles platformas, ko sauc par projektu xCloud, un nesen demonstrēja tehnoloģiju demonstrāciju darbībā.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

4 Responses

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt