Microsoft xCloud spēļu straumēšana būs pieejama jau pavisam drīz

Pavisam nesen uzņēmums Microsoft sācis pieņemt reģistrācijas gaidāmajā  Project xCloud spēļu straumēšanas programmā. Šobrīd tas ir iespējams ASV, Lielbritānijā un Korejā.  Microsoft vēl nav publicējis konkrētu datumu, kad  xCloud būs iespējams izmēģināt, taču paudis, ka oktobrī plāno nosūtīt uzaicinājumus nelielam dalībnieku skaitam.

Microsoft jaunā projekta izmēģinājuma versija būs visai neliela. Tajā būs pieejamas tikai dažas spēles – Gears 5, Halo 5: Guardians, Killer Instinct un Sea of Thieves.  Microsoft pārstāvis min, ka uzņēmums veicis šādu spēļu izvēli, jo tam interesē tieši šo spēļu interesentu viedoklis. Spēļu katalogs tikšot paplašināts jau tuvākajā laikā.

Ikvienam, kas vēlas testēt xCloud, ir nepieciešams Android tālrunis vai planšetdators ar  Android 6.0 vai jaunāku versiju, Bluetooth 4.0 atbalsts, Microsoft konts un  Xbox One kontrolieris. Spēļu straumēšanas lietotne būs pieejama Google Play veikalā, taču reģistrācija būs pieejama tikai beta versijas lietotājiem.

Šobrīd Microsoft strādā, lai xCloud būtu pieejams arī mobilajos tīklos. Tuvāko nedēļu laikā uzņēmums sāks sadarboties ar 5G tīkla nodrošinātāju SK Telecom Dienvidkorejā, veidos tehniskas partnerattiecības ar T-Mobile ASV un Vodafone Lielbritānijā, lai noskaidrotu, kā labāk optimizēt xCloud mobilajiem tīkliem.

Microsoft vēl joprojām neatklāj nākotnes plānus saistībā ar xCloud. Šķiet, ka uzņēmums nesteidzas un izmēģinājumi turpināsies, līdz projekts sasniegts Microsoft kvalitātes standartus.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt