Jaunākās spēles uz izgrabējuša datora? YES PLEASE!

Google Stadia… Superīga nākotnes vīzija par to, kā spēlēsim nākotnē un kā nebūs latency, nebūs atkarības no platformām, nebūs jātērē daudz naudas spēļu iegādei, nebūs Ziemassvētku (un citu svētku) dāvanu. A kas tad būs? Super ātra spēlēšana, community sajūta ar strīmeriem, cross platform gaming utt. utjp.

…Varbūt – bet manā gadījumā – pics or it didn’t happen (bildes, jeb tas nav noticis).

Google Stream (Stadia segvārds) tika beta testēts ar izmeklētu strīmeru publiku kādu gadu. Bet joprojām īstas skaidrības nav kā tad šis viss darbosies dzīvē un galvenokārt, cik tad tas maksās.

Kamēr gaidīsim Stadia palaišanu šajā gadā tikmēr aplūkošu, kas tad notiek cross platform game streaming pasaulē šodien!

Un behold! Daži no šiem servisiem ir aplūkojami arī jaunākajā video! Servisi, izmaksas un pieejamība. Tā īsi un lakoniski priekš tiem, kuriem tas varētu būt interesanti.

Pēc manis novērotā jāsecina, ka kopumā šī vide vēl ir nesakārtota. Servisu specializācija ir ļoti plaša. Ir servisi, kuri specializējas tikai uz cloud gaming, daļa tiešām uz cross platform cloud gaming, daļa tikai uz spēļu īri/nomu, daži ir tikai vidus posms starp Tavu spēli un tās spēlēšanu uz citas platformas/datora (uz kura nav šī spēle).

Gluži Netflix alternatīva spēļu pasaulē vēl īsti nav. Ja nu vienīgi pieveram aci un pieskaitam, ka vienīgie, kuriem šobrīd jau gadiem izdodas šo risinājumu (ar ilgu latency) izdarīt ir PS Now.

Servisi, kurus es iesaku apskatīt/izvērtēt ir:

Playstation Now (vistuvāk atrodas tam, ko Stadia paģēr) (~8.33eur/mēn)

Vortex (stulbi, ka dažas spēles nevari spēlēt, ja Steam neesi tās nopircis) (~8.90eur/mēn)

Geforce Now (vēl ir slēgtajā Beta testēšanas režīmā un gaidīšana rindā ir nenormāli ilga) ( varbūt ~7eur/mēn)

xCloud (Xbox versija par PS Now, vēl arī ir Beta testēšanā) (~8.90eur/mēn)

Interesanti, cik no Jums, lasītāji, izmanto kādu no šāda tipa servisiem un kāpēc? Vai arī kādu no cross platform servisiem? Droši varat pieminēt kādu, kuru es izlaidu (spēļu nomas servisi īsti neskaitās).

Un, protams, abonējiet Konsumer YouTube kanālu, atbalstot manus centienus!

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

2 Responses

  1. Nebūs lagi? Googles mārketinga speciālisti atcels fizikas likumus un IP paketes ceļos ātrāk par gaismas ātrumu?

    Viss iet uz aizvien lielāku trulumu un reakcijas neesamību. LCD ekrāni tik tagad sāk pārspēt CRT ekrānus pēc refresh rate. Vēl tik vien atlicis kā uzlabot melno toņu attēlošanu kā arī likvidēt input lagu LCD monitoriem. Pamēģināju quake3 spēlēt uz vecā Pentium4 datora ar labu CRT monitoru un to pašu quake3 uz moderna datora ar “gaming” LCD ekrānu un joprojām pentium4 jūtas kā spēlējot ar čītiem, var iešaut pretiniekam pirms viņš ir noreaģējis.

    Spēlēšanu caur Remote Desktop varētu uzskatīt par nākamo soli nepareizā virzienā.

    1. Es Tev pilnīgi piekrītu. Google solījumi ir tādi, kuri liek raustīt uzacis neticībā. Kā jau teicu, kamēr tas nebūt pieejams live režīmē, kur visi bugi leks ārā viens pēc otra, tikmēr labākais, ko var izdarīt ir pieejams jau caur Vortex, PS Now un varbūt GeForce Now (to gan nesanāk vēl notestēt).

      Katrā ziņā tas, vai tas ir solis pareizajā virzienā vai nē, būs grūti ietekmēt, jo skaidrs ir viens. Galvenais faktors šai inicitatīvai ir un paliek bizness. Un ar to mums jāsadzīvo lai vai kā negribētos. Pēc video izveides nāca gaismā informācija par iespējamajām cenām, kur Google paredzēja, ka tās varētu būt 0, bet te atkal veselais saprats saka, ka nu nekas šajā Pasaulē nav par velti un nebūs. Vēl parādījās informācija par to, ka būs arī spēles, kuras būs Stadia exclusives. Atkal jautājums, kāpēc? Priekš kam? Es arī saprotu, ka lielākā potenciālā spēlētāju daļa slēpjas tur, kur nav Master Race pārstāvju. Tieši tāpēc arī parādījās Diablo versija uz viedtālruņiem. Bet jebkurā gadījumā doma, manuprāt, tāpat ir lieliska. Galvenais, lai izpildījums neliek vilkties. Un zinot Google projektu norakšanas vēsture, šis ir varētu baigi dārgs risks. Turpretī PS Now man nevienā brīdī nelika vilties savā risinājumā. Spēļu jautājums jau bija cita lieta. Vortex arī bija labs. Protams, ka kopā ņemot mēnesī tie ir ~17eur un ir jautājums, vai tas ir tā vērts? Bet es par Netflix un Amazon Prime maksāju vairāk..

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt