Microsoft piedāvā aizdomīgu Xcloud Game Streaming pakalpojuma demonstrāciju

Microsoft pagājušajā gadā paziņoja par savu Project xCloud spēļu straumēšanas platformu, taču neviens nebija redzējis to demo versiju publiski. Microsoft Inside Xbox pasākumā uzņēmums parādīja Android tālruni uz skatuves un straumēja Forza Horizon 4 no Azure datu centriem. Neskatoties uz to, Microsoft saka, ka tas vēl ir nepabeigts, lai šogad sniegtu publisku xCloud testu.

Projekts xCloud ir Microsoft atbilde uz Nvidia GeForce Now, PlayStation Now un citiem. Citi uzņēmumi ir guvuši labus panākumu ar šo pieeju, lai nodrošinātu nepārtrauktu spēli, jums ir nepieciešams interneta pieslēgums. Microsoft apgalvo, ka strādā pie video kompresijas un tīkla pārvaldības tehnoloģijām, lai padarītu Xcloud stabilāku.

Jaunajā demonstrācijā Microsoft bija pievienojis tālruni Xbox kontrolierim ar stiprinājumu un savienots ar Bluetooth. Forza, šķiet, bija tāda pati, kā televizorā spēlējot uz Xbox One, bet tikai daudz mazākā ekrānā. Spēle izskatās pietiekami gluda, bez aizķeršanās, kaut arī kadru ātrums nav īpaši augsts.

Tas ir neizlaists produkts, tāpēc neviens vēl negaida, ka tas būs perfekts. Pat izveidotiem spēļu straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, GeForce Now, laiku pa laikam rodas ievades latentuma problēmas. Tomēr nospiestās pogas nešķiet, ka atbilst ekrānam un tur notiekošajā,15 kā to var redzēt video.

Šeit ir divas iespējas: vai nu kavēšanās ir tik slikta, ka ievade nesakrīt ar to, kas notiek ekrānā, vai Microsoft tikko parādīja iepriekš sniegtu videoierakstu.

Neatkarīgi no tā, kas notiek ar xCloud, tas izskatās tālu no spēlēšanas. Tas vēl nebūs gatavs publiskai pārbaudei līdz 2019. gada beigām, bet Google jau ir pabeidzis publiskā projekta “Stream” pārbaudi. Gaidāms, ka nākamajā nedēļā Google paziņos par spēļu straumēšanas produktu, kas balstīts uz plūsmu GDC. Tas varētu būt iemesls, kāpēc Microsoft nolēma parādīt xCloud uz skatuves, kad tā acīmredzami nav gatava.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt