Microsoft mobilā tastatūras aplikācija “SwiftKey” saņem jaunas AI veicinātas funkcijas

Līdz ar AI sasniegumiem operētājsistēmās Windows 11 un Bing, pagājušā nedēļā arī Microsoft paziņoja, ka savā SwiftKey mobilajā tastatūras lietotnē piedāvā jaunus AI darbināmus līdzekļus iOS un Android operētājsistēmām. Šī trešās puses lietojumprogramma ļauj lietotājiem aizstāt tālruņa noklusējuma tastatūru ar “gudrāku” tastatūru, kas apgūst jūsu rakstīšanas stilu, lai jūs varētu rakstīt ātrāk. Tagad tajā būs arī AI kameru objektīvi, AI digitālās uzlīmes un iespēja no aplikācijas izveidot AI attēlus.

Jaunās AI kameras lēcas ļaus lietotājiem veidot fotoattēlus, videoklipus un GIF ar dažādiem efektiem, tostarp objektīvus, kurus darbina Microsoft sadarbība ar Snapchat veidotāju Snap. Tagad ir pieejami vairāk nekā 250 rīki un filtri, kas palīdzēs izpausties, ziņo uzņēmums.

Jaunas ir arī AI uzlīmes, ko var izveidot Bing Image Creator, kas ļauj veidot uzlīmes, balstoties uz paša fotogrāfijām vai selfijiem. Pēc tam tos varat koplietot ar draugiem un ģimeni, vai tērzējot dažādās saziņas aplikācijās, piemēram, WhatsApp, Messenger un citās.

Turklāt aplikācija iegūst AI darbināmu “Editor” līdzekli, kas palīdzēs lietotājiem uzlabot gramatiku, pareizrakstību un pieturzīmes. Lai izmantotu šo opciju, varat iezīmēt jebkuru teikumu un pēc tam saņemt tūlītējas atsauksmes un ieteikumus no redaktora.

Foto: Microsoft

Jaunie līdzekļi uz SwiftKey ir pieejami gan iOS, gan Android.

Avots: TechCrunch

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati