Microsoft tagad ikvienam piedāvā pārlūkprogrammas Edge mākslīgā intelekta attēlu ģeneratoru

Microsoft laiž klajā savu DALL-E darbināto mākslīgā intelekta attēlu ģeneratoru. 

Uzņēmums jau pagājušajā mēnesī paziņoja par funkcijas ieviešanu, integrējot attēlu ģenerēšanas tehnoloģiju savā Bing tērzēšanas robotā, taču šis solis varētu padarīt to pieejamu daudz plašākai auditorijai.

Tā lietošana ir diezgan vienkārša – ievadiet, ko vēlaties redzēt, un Bing ģenerēs vairākus attēlus, kas atbilst šai prasībai. Pēc tam varat lejupielādēt sev tīkamos un izmantot tos, kā vien vēlaties.

Ceturtdien publicētajā bloga ierakstā Microsoft šo funkciju apraksta kā veidu, kā izveidot “ļoti specifiskus” vizuālus, kad strādājiet ar sociālo tīklu ziņojumiem vai slaidšoviem un dokumentiem. Lai gan tas bija iespējams dažādos veidos jau iepriekš – varēja izmantot OpenAI DALL-E, Microsoft Bing attēlu veidošanas vietni, Bing tērzēšanā iebūvēto attēlu ģeneratoru vai kādu no daudzajiem citiem attēlu ģeneratoriem -, ievietojot to tieši Edge sānjoslā, ir daudz vieglāk lūgt mākslīgo intelektu radīt jums attēlus, kamēr jūs darāt kaut ko citu tīmeklī.

Saskaņā ar Microsoft sniegto informāciju, pirms to varēsiet izmantot, vismaz pagaidām tā būs manuāli jāpievieno pārlūkprogrammas sānjoslai. Lai to izdarītu, atveriet sānjoslu, noklikšķiniet uz pogas “+”, pēc tam pārslēdziet slēdzi blakus Image Creator.

Microsoft arī pievienoja rīku “Browser essentials (pārlūka būtiskākie elementi), kas būtībā ir poga, uz kuras varat noklikšķināt, lai Edge jums pastāstītu, cik labi tas veic efektīvu darbu un skenē ļaunprātīgu programmatūru (lai gan šī funkcija pašlaik ir pieejama tikai agrīnās piekļuves versijās).

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt