Jaunumi

Tagad ikviens var izmantot ar ChatGPT atbalstīto Bing

Kopš pagājušajā mēnesī tika izlaists jaunais ar ChatGPT aprīkotais Bing, Microsoft ir nepārtraukti strādājis pie tā, lai gaidītāju sarakstā iekļautu jauno ar mākslīgo intelektu nodrošināto meklētājprogrammu, taču šķiet, ka lielākajai daļai no mums vairs nav jāgaida.

pamanīja Windows Central, tagad ir iespējams izlaist nogurdinošo gaidīšanas sarakstu un sākt jau tagad uzdot jautājumus mākslīgā intelekta meklētājprogrammai, lai gan Microsoft oficiāli nav likvidējis gaidīšanas sarakstu. 

Microsoft konts, kuru iepriekš pievienoju Bing gaidīšanas sarakstam, joprojām gaida piekļuvi. Taču, kad izveidoju jaunu Microsoft kontu jaunajā Bing sākumlapā, uzreiz saņēmu piekļuvi mākslīgā intelekta botam- tāpēc šķiet, ka šī ir visdrošākā metode visiem, kas joprojām gaida, lai varētu izmēģināt meklētājprogrammu, kas darbojas ar OpenAI jauno GPT-4 modeli.

Foto: ekrānuzņēmums no jaunās Bing vietnes, Erkils, notepad.lv

Vairākas vietnes, tostarp The Verge, arī ir ziņojušas par veiksmīgu piekļuvi pakalpojumam Bing. Ir bijuši arī atsevišķi gadījumi, kad vienkārši pierakstīšanās Bing sākumlapā nav darbojusies, kas liecina, ka tas vēl nav oficiāls Microsoft pakalpojuma ieviešanas pasākums.

Microsoft paziņojums, ka tās jaunā Bing meklētājprogramma darbojas ar OpenAI jauno GPT-4 valodas modeli, kas atkal ir palielinājis uzņēmuma atpazīstamību, jo īpaši tāpēc, ka GPT-4 tehnoloģija pašlaik ir pieejama tikai ChatGPT maksas abonentiem.

Tomēr starp Bing un ChatGPT ir lielas atšķirības. Microsoft meklētājprogramma kopumā labāk spēj atbildēt uz pieprasījumiem par nesenajiem notikumiem, atšķirībā no ChatGPT tā ir savienota ar internetu. Taču Microsoft ir arī pievienojis jaunajam Bing aizsargbarjeras, kas nozīmē, ka ChatGPT varētu būt piemērotāks radošai prāta vētrai.

Atbildēt

Līdzīgi raksti