Microsoft un Samsung uzsāk īpašu sadarbību

Šonedēļ Samsung atklāja jauno Galaxy Note 20 un līdz ar to sadarbību ar Xbox Game Pass. Microsoft sadarbojas ar Samsung, lai Samsung Galaxy veikalā iekļautu īpašu Xbox Game Pass lietotnes versiju. Šī versija ļaus Xbox lietotājiem mainīt žetonus un veikt pirkumus lietotnē, piemēram, spēļu avataru izskatus Xbox veikalā.

Lietotne Xbox Game Pass, kas pieejama Google Play veikalā, neatbalsta šāda veida pirkumu lietotnē. Visticamāk Samsung un Microsoft noslēguši šādu sadarbību, jo Google, izvietojot lietotnes Google Play, patur 30% no to ienākumiem.

Papildus šai Xbox Game Pass lietotnei Samsung piedāvā arī spēļu komplektu jaunajam Galaxy Note 20, kurā ietilpst trīs mēnešu Xbox Game Pass Ultimate un POwerA MOGA XP5-X Plus. 

Microsoft un Samsung jaunās Xbox Game Pass sadarbības pamatā ir darījums, ko abi uzņēmumi pirmo reizi atklāja jau pagājušajā gadā. Samsung Galaxy Note 20 ir pirmā ierīce, kurai būs pieejamas Xbox Game Pass integrācijas priekšrocības. Ir pamatoti pieņemt, ka Microsoft visticamāk xCloud vēlēsies ieviest arī Samsung televizoriem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt