OpenAI ir paziņojis par ChatGPT Enterprise

Dažas nedēļas pēc tam, kad Microsoft pirmo reizi paziņoja par Bing Chat Enterprise, tā galvenais AI partneris OpenAI tikko ir paziņojis par savu ChatGPT tērzēšanas robota versiju uzņēmumu klientiem.

Paziņojumā OpenAI atklāja ChatGPT Enterprise, kas piedāvā vairākas funkcijas, kas pašlaik nav pieejamas parastajiem ChatGPT lietotājiem. OpenAI teica, ka kopš ChatGPT publiskošanas 2022. gada beigās to ir izmantojuši vairāk nekā 80 procenti no Fortune 500 sarakstā iekļautajiem uzņēmumiem.

Pēc tam tā nolēma izstrādāt ChatGPT Enterprise, lai labāk apkalpotu uzņēmējdarbības sektoru. Jaunais pakalpojums jau ir testēts ar tādiem uzņēmumiem kā “Block, Canva, Carlyle, The Estée Lauder Companies, PwC un Zapier”.

Līdzīgi kā Bing Chat Enterprise, arī ChatGPT Enterprise ir izstrādāts, lai piedāvātu tērzēšanas robotu pakalpojumus ar papildu drošības līmeni. OpenAI saka, ka tas neredzēs datus, kas izveidoti no ChatGPT Enterprise klientiem, un, ka dati netiks izmantoti OpenAI lielo valodu modeļu apmācīšanai.

OpenAI saka, ka tuvāko mēnešu laikā plāno pievienot papildu funkcijas ChatGPT Enterprise. Tas ietver pašapkalpošanās ChatGPT Business piedāvājumu mazākām komandām un vairāk tērzēšanas robotu rīku, kas tiks izveidoti konkrētiem darbiem un uzdevumiem, tostarp tādiem, kas paredzēti datu analītiķiem, tirgotājiem, klientu atbalstam un citiem.

Avots: Neowin.net

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt