Google testē alternatīvu sākumlapu ar ChatGPT stila jautājumiem un atbildēm

Google cenšas reaģēt uz OpenAI ChatGPT, papildinot savu meklētājprogrammu ar mākslīgā intelekta tērzēšanas robotam līdzīgām iespējām.

Izskatās, ka Google pašlaik satraucas par mākslīgā intelekta tērzēšanas robotu ChatGPT, taču CNBC ziņojums piedāvā jaunu informāciju par to, kā meklēšanas gigants acīmredzot cenšas reaģēt.

Kā ziņo CNBC, Google izstrādātāji pašlaik testē savu mākslīgā intelekta tērzēšanas robotu ar nosaukumu Apprentice Bard, kas, tāpat kā ChatGPT, piedāvā atbildes uz jautājumiem, kas uzdoti. Bard ir izveidots, izmantojot Google LaMDA tehnoloģiju, kas ir līdzīga GPT sērijas mākslīgā intelekta valodas modeļiem, uz kuriem balstās ChatGPT. (Uzņēmums jau agrāk ir izmantojis LaMDA, lai I/O izstādē demonstrētu līdzīgus čatbotus, piemēram, sarunu ar Plutonu.)

Kā ziņots, viena no lielākajām Bard priekšrocībām salīdzinājumā ar ChatGPT ir tā spēja runāt par nesenajiem notikumiem. Kā brīdina OpenAI, ChatGPT ir “ierobežotas zināšanas par pasauli un notikumiem pēc 2021. gada”, bet Bard ir aktuālāks un pat spēj atbildēt uz jautājumiem par nesenajiem darbinieku atlaišanas gadījumiem Google.

CNBC vēsta, ka Google testē arī alternatīvas savas sākumlapas versijas, un vienā no tām poga “Es ticu veiksmei!” ir aizstāta ar potenciālo jautājumu uzdošanu. Nav pārsteidzoši, ka šis dizains ir līdzīgs ChatGPT sākumlapai, kurā virs meklēšanas/dialoglodziņa ir uzskaitīti jautājumi, iespējas un ierobežojumi.

Protams, šobrīd tie ir tikai sākotnējie ziņojumi. Pagaidām nav skaidrs, kāda būs Google reakcija uz ChatGPT. Papildus UI lēmumiem pastāv arī lieli jautājumi par mākslīgā intelekta valodas modeļu pamatotību meklēšanas nolūkos vispār. Google 2021. gadā publicētajā dokumentā tika izklāstītas dažas no problēmām, tostarp šo sistēmu tendence atkārtot sabiedrības aizspriedumus, kā arī to, cik bieži tās nepatiesu informāciju pasniedz kā patiesību.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt