Google paziņos par Google Pixel 4 un 4 XL 15. oktobrī

Preses ielūgumi, ko Google nosūtījis uz gaidāmo atklāšanas pasākumu, kas veltīts dažām no ierīcēm “Made by Google”, šodien to apstiprina.

Uzaicinājums neatklāj neko citu kā tikai pasākuma dienu 15. oktobri un pilsētu, kurā tas notiks – Ņujorkā.

Pēc oficiāla paziņojuma un daudzām plašām noplūdēm varētu teikt, ka ir zināma lielāko daļu Google Pixel 4 un 4 XL specifikāciju.

Ja jātic iepriekšējām baumām, Pixel 4 XL būs 6,3 ”AMOLED displejs ar 90Hz atsvaidzes intensitāti, savukārt Pixel 4 būs 5,8 collu ekrāns ar līdzīgām specifikācijām.

Tālruņi paļausies uz sejas atpazīšanas sistēmu, kas ir līdzīga iPhone.

Pixel 4 XL akumulatora ietilpība būs 3700 mAh, savukārt Pixel 4 iegūs 2800 mAh akumulatoru. Abām ierīcēm būs 6 GB RAM un līdz 128 GB krātuves.

Galvenās aizmugurējās kameras būs 12MP Sony IMX363 sensori ar f / 1.7 atvērumu, savukārt telefoto kameras izmantos 16MP Sony IMX481 sensorus.

Žestu uztveršanas funkcija ar nosaukumu Motion Sense ļaus veikt dažādas darbības, piemēram, mainīt dziesmas un apklusināt zvanus un trauksmes signālus, ar roku kustību, kā redzams zemāk esošajā video.

Būs arī funkcija ar nosaukumu “Reach to check phone”, kas aktivizē ekrānu, novietojot roku virs tā, lai parādītu paziņojumus, laiku un citu informāciju.

Neskatoties uz bagātīgajām noplūdēm, joprojām varam gūt dažus pārsteigumus no šī paziņojuma, un ir arī daži praktiski aspekti, kas jāapgūst, piemēram, cenu noteikšana un pieejamība, tāpēc ar nepacietību gaidīsim pasākumu, kas notiks apmēram pēc mēnesi.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt