Google Play Store automātiski atvēršot tikko lejupielādētas lietotnes

Iespējams, drīz sāks darboties izstrādes stadijā esoāis ‘’App Auto Open’’. Tas automātiski atvērs Google Play Store lejupielādētas lietotnes.

Google strādājot pie ‘’App Auto Open’’ funkcijas, kas automātiski atvērs tikko lejupielādētu lietotni. Atsaucoties uz Android Authority ziņojumu, Google Play Store jaunās versijas koda esot norādes uz šo funkciju, kas pēc noklusējuma nekavējoties palaidīs lejupielādēto lietotni.

Play Store 41.4.19 versijā eksistē jaunās funkcijas kodu virkne. Kad jaunums kļūs aktīvs, ekrāna augšpusē parādīsies ievērojams baneris. Atkarībā no ierīces iestatījumiem, atskanēs vai novibrēs paziņojums, un lietotājiem būs iespēja to apklusināt. Kā arī – koda līnija, kas iespējo šo funkciju, rosina saprast, ka paziņojums ilgs līdz 5 sekundēm. 

Atbilstoši savam nosaukumam, App Auto Open funkcija vēl nav pieejama publiski un to kā priekšskatījumu var izmēģināt tikai pāris izredzētie. Android Authority sacīja, ka viņiem izdevās iekļūt priekšskatījuma lapā, bet funkcija neesot darbojusies. Vērts pieminēt, ka tā vēl ir izstrādes stadijā, un Google, iespējams, varētu izlemt arī no tās atbrīvoties. 

Avots: BusinessStandard

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt