Google Maps saņems navigācijas virzienu uzlabojumus

Google Maps

Uzņēmums Google ir paziņojis par vairākām jaunām funkcijām, kas plānotas lietotnē Google Maps, ieskaitot jaunu rīku, kas palīdzēs veikt iekštelpu navigāciju, un ieteikumus videi draudzīgiem braukšanas maršrutiem. Taču izziņotie rīki nebūs pieejami uzreiz, kā arī nav skaidrs, kad daži no tiem būs pieejami dažās pasaules daļās.

Iespējams, ka viens no iespaidīgākajiem paziņojumiem būs iespēja Google Live View paplašinātās realitātes norādes izmantot lidostās, stacijās un tirdzniecības centros. Live View norādes, izmantojot viedtālruņa kameru, attēlos bultiņas un dažādas ikonas, kas parādīs, kur doties samērā lielās iekštelpās.

Diemžēl sākumā Live View norādes būs pieejamas samērā ierobežotos reģionos –  šobrīd tās pieejamas tikai dažos ASV lielāko pilsētu reģionos. Paredzēts, ka tuvāko mēnešu laikā tehnoloģiju gigants šo iespēju ieviesīs arī pasaules lielākajās un pieprasītākajās lidostās, kā arī dažādās stacijās.

Google Maps

Google plāno arī mainīt saskartni, kas ļauj izvēlēties transporta veidus. Šobrīd, lai apskatītu detalizētu informāciju par dažādām transporta iespējām, ir jāpārslēdz dažādas cilnes. Jaunais interfeiss piedāvāto sarakstu ļaus vienkārši tīt. Uzņēmums arī apgalvo, ka karte pat spēs piešķirt prioritāti lietotāja biežāk izmantotajiem pārvietošanās veidiem, kā arī ieteikt tos, kas ir izteikti populāri konkrētā pilsētā.

Jauns maršruts degvielas taupīšanai

Papildus jaunajai saskartnei Google pievieno jaunu braukšanas maršrutu, kas ir optimizēts, lai samazinātu degvielas patēriņu. Ja videi draudzīgajam maršrutam ir aptuveni tāds pats ETA, kāds ir ātrākajam maršrutam, pakalpojumā Google Maps noklusējuma iestatījums būs degvielas taupīšanas maršruts. Tomēr, ja vēlaties, varēsiet to mainī. Google plāno šos jaunos degvielas taupīšanas maršrutus padarīt pieejamus Android un iOS ASV jau šogad un globāli vēl nenoteiktā laikā nākotnē.

Degvielas ziņā efektīvie maršruti nav vienīgie videi draudzīgie atjauninājumi lietotnē. Google Maps plāno arī ieviest brīdinājumus, kas norādīs, kad dosities uz zonām ar zemu emisijas līmeni, kurās drīkst braukt tikai ar transportlīdzekļiem, kas lielākoties atbilst visai zemiem vai pat 0 emisiju standartam. Google apgalvo, ka šie brīdinājumi jūnijā sāksies Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Spānijā un Apvienotajā Karalistē.

Google arī gatavo jaunus karšu slāņus laika apstākļiem un gaisa kvalitātei, kas turpmākajos mēnešos parādīsies Android un iOS. Laika apstākļu kartes slānis būs pieejams gandrīz visā pasaulē, bet gaisa kvalitātes rīks sākumā tiks testēts tikai Austrālijā, Indijā un ASV.

Tāpat Google plāno šovasar izmēģināt jaunu produktu savākšanas rīku. Šis rīks ļaus kopīgot savu atrašanās vietu un ETA ar veikalu, izmantojot pakalpojumu Google Maps, lai, ierodoties veikalā, pasūtītie produkti jau būtu sagatavoti saņemšanai.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt