Google Chrome uzlabo tumšo režīmu, noņem FTP un Adobe Flash

Google Chrome

Google šonedēļ laiž klajā jaunu Chrome versiju, kas uzlabos tās tumšā režīma atbalstu un atcels FTP un Adobe Flash atbalstu. Tumšā režīma uzlabojums būs gan Windows, gan Chrome OS. Chrome operētājsistēmā ir uzlabots gan gaišais, gan tumšais režīms, kā arī atjaunināti programmu palaidēja motīvi un ātrie iestatījumi.

Ar Chrome 88 Windows lietotāji ievēros, ka tumšajā režīmā tumšas beidzot kļuvušas arī ritjoslas. Diemžēl pašlaik tas attiecas tikai uz iestatījumiem, grāmatzīmēm, vēsturi un jaunajām cilnes lapām, nevis uz visām vietnēm.

Ar jauno atjauninājumu Google oficiāli atspējo arī File Transport Protocol (FTP) (tulkojot no angļu valodas: failu transportēšanas protokols), kas jau gadu desmitiem tiek izmantots failu sūtīšanai tīmeklī. Adobe Flash, kas jau 31. decembrī pārtrauca Google Chrome atbalstu, nu tiek arī atspējots no Chrome 88. 

Google šobrīd cītīgi eksperimentē ar dažādām jaunām Chrome funkcijām. Jaunajā Chrome 88 ir paslēpti vairāki jaunumi, kā dažus no tiem var minēt cilņu meklēšanu un mazāk uzbāzīgus vietņu atļauju pieprasījumus.

Avots: The Verge

 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt