Pēc 3 gadu darbības, Google plāno slēgt spēļu mākoņpakalpojumu Stadia

Stadia tika saukts par ”Netflix” priekš videospēlēm, ļaujot spēlētājiem īrēt spēles tiešsaistē pat tad, ja viņiem nav attiecīgās spēļu konsoles. 

Google Stadia viceprezidents un galvenais menedžeris Fils Harrisons savā blogā min, ka: ”mākoņpakalpojums nav sasniedzis vēlamo spēlētāju skaitu, lai būtu izdevīgi uzturēt šādu pakalpojumu’’.

Google savu spēļu satraumēšanas pakalpojumu izlaida 2019. gadā. Spēļu straumēšanas serviss, ļāva straumēt un spēlēt spēles izmantojot viedtālruni, tīmekļa pārlūkprogrammas un citus sīkrīkus. Tā bija pilnvērtīga spēļu pieredze, kurai obligāti nebija nepieciešama spēļu konsole.

Uzņēmums sola, ka katram spēlētājam, kurš īrējis / pircis spēles vai iegādājies Stadia kontrolieri, būs pieejama naudas atmaksa. Naudas atmaksa gaidāma janvāra vidū.

Foto: Marco Verch, flickr.com

Neskatoties uz pakalpojuma slēgšanu, Google vēl joprojām ir ”par Gaming” un saskaņā ar Harrisona teikto, uzņēmums izmantos dažas no spēļu mākoņpakalpojuma tehnoloģijām, kādai citai idejai.

Spēlētājiem būs pieeja savai Stadia spēļu bibliotēkai līdz 2023. gada 18. janvārim. Fils Harrisons piemetina: “Šis laiks ir paredzēts, lai spēlētāji varētu paspēt līdz galam izspēlēt savas spēles.”

Papildus informācija pieejama: Help Center

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt