Google Stadia tiks atklāts 19. novembrī

Šā gada sākumā Google apstiprināja, ka viņi nākamā gada novembrī uzsāks savu spēļu straumēšanas pakalpojumu Stadia. Tagad uzņēmums ir apstiprinājis, kad tieši novembrī tas tiks atklāts un tas notiks 19. novembrī.

Tas tika paziņots Google Pixel pasākumā, kur uzņēmums arī paziņoja par saviem jaunajiem viedtālruņiem Pixel 4 un Pixel 4 XL. Tiem, kas vēl nav dzirdējuši, Stadia ir Google straumēšanas pakalpojums. Uzņēmums iepriekš bija demonstrējis straumēšanas tehnoloģiju, kurā spēlētāji varēja pārlūkprogrammā Chrome pārlūkā straumēt Assassin’s Creed: Odyssey spēli, izceļot spēju spēlēt spēles jebkur, kur viņi vēlas.

Stadia būs pieejams gan bezmaksas, gan apmaksātā abonēšanas modelī, galvenā atšķirība ir tā, ka maksas versija ļaus spēlētājiem spēlēt spēles ar 4K, savukārt bezmaksas versijas maksimālā robeža būs Full HD. Būs arī spēļu bibliotēka, kurām varēs piekļūt spēlētāji, lai gan šīs spēles būs galvenokārt vecākas spēles.

Google ir precizējis, ka Stadia nav spēļu Netflix. Spēlētājiem joprojām būs jāiegādājas spēles, lai tās spēlētu. Spēlētāji, kuri ir ieinteresēti, var apmeklēt Google veikalu un iepriekš pasūtīt “Founder’s Edition” un “Premiere Edition”.

Avots: ubergizmo.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt