Google Stadia Pro tagad pieejama 2 mēnešus bezmaksas

Šonedēļ Google laiž klajā Stadia spēļu straumēšanas pakalpojuma bezmaksas versiju. Ikviens, kam ir Gmail epasts, var tam pieteikties. Papildus tam Google nodrošina Stadia Pro divu mēnešu bezmaksas izmēģinājumu. 

Esošie Google Stadia Pro klienti iegūs papildus divus mēnešus bezmaksas. Google Stadia bezmaksas izmēģinājuma versijai šobrīd ir piekļuve 14 valstīs (ASV, Kanādā, Lielbritānijā, Īrijā, Francijā, Itālijā, Spānijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā).

Pēc divu mēnešu Stadia Pro bezmaksas izmēģinājuma versijas, ikvienam būs iespēja atgriezties pie pamata bezmaksas Stadia pakalpojuma, kas ir ierobežots ar 1080p izšķirtspēju, 60 kadriem sekundē un stereo skaņu.

Google šobrīd veic arī dažas izmaiņas Stadia, lai pakalpojumu labāk pielāgotu jaunu lietotāju peiplūdumam. Google min, ka, lai samazinātu slodzi, tiek veidota pagaidu funkcija, kas maina noklusējuma ekrāna izšķirtspēju no 4K uz 1080p. Tiek piemetināts, ka lielākā daļa stacionāro un portatīvo datoru lietotāji nemaz neievēros kvalitātes samazinājumu, taču iespēja to mainīt uz augstāku, tiks nodrošināta.

Ja vēlaties izmēģināt Google Stadiatam šobrīd var pieteikties bezmaksas Google Stadia vietnē. Kad bezmaksas versija būs pieejama Latvijā, šobrīd skaidri nav zināms.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt